Про що насправді треба домовлятися в Давосі

36.8т

Міністр фінансів України Наталія Яресько поїхала на Всесвітній економічний форум в Давосі. Каже, що буде обговорювати досягнення України у виконанні програми реформ та подальшу фінансову підтримку держави з боку міжнародних партнерів.

Краще вона б домовилась там по-справжньому зняти борговий зашморг з наших дітей та онуків – провести реструктуризацію держборгу в інтересах України та українців, як ми пропонували з Віктором Галасюком з 2014 року. Адже згідно результатів її ж перемовин українці протягом 20 років (з 2021 року) повинні будуть віддавати кредиторам до 40% економічного зростання з кожного відсотку росту ВВП понад 4%.

Реструктуризація держборгу ніби то була проведена у 2015 році. Але де ж зменшення навантаження держборгу на економіку та бюджетних витрат на сплату відсотків? На кінець листопада 2015 року держборг до ВВП – 80%, а на 2016 рік заплановано вже 86%! Одні тільки відсотки за вже взяті позики (навіть без повернення боргу) - друга найбільша видаткова стаття Держбюджету-2016 - 99,1 млрд грн. Для порівняння в 2015 році ця цифра була на 13 млрд грн меншою - 85 млрд грн.

Суспільство чекає від міністра рішучих дій в інтересах України. Радикальна партія вимагає поставити руба питання про справжню реструктуризацію держборгу в інтересах українського народу і без зустрічних кабальних умов від кредиторів. Україна – форпост цивілізованого світу і заслуговує на це!

#‎Davos #‎WEF16 #‎Ukraine

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги