Що в середині гумконвоїв?

15.6т

Сьогодні інспектували вантажі, затримані добровольцями батальйону "Донбас" біля Лисичанська. І знову звинувачення, що ми прирікаємо на голодну смерть бідних дітей і пенсіонерів Донбасу, бо не пропускаємо продукти та дитяче харчування. Однак, ми не побачили жодного натяку на дитячі продукти, натомість вантажівки забиті горілкою, коньяком, пивом, цигарками і шампанським (мабуть для частування дітей на новорічних святах в дитсадку).

Єдиним дитячим харчуванням і надалі залишається фура з манною кашею, яку ще вчора відпустили і вона успішно виїхала в бік Донецька.

Жоден із перевізників не може дати чіткого пояснення про кінцевий пункт призначення вантажів. Якщо це гуманітарна допомога, має бути механізм її потраплення до мирного населення. Натомість вантажі їдуть частково на склади терористів, а частково в місцеві магазини, де їх реалізовують мирним жителям. То що ж це за гумдопомога, за яку потрібно платити? Це по-перше, а по-друге, оскільки це окуповані території, підприємці не сплачують жодної гривні податків в бюджет України. З України товари вивозять і, оскільки, весь бізнес Донбасу кришують терористи, потім за виторгувані гроші той самий тероризм і фінансується. Купується спорядження, зброя від якої потім гинуть наші побратими.

Ми приїхали сюди, щоб зупинити цей безлад. Має бути чіткий механізм допомоги населенню Донбасу. Однак, ніхто не буде спонсорувати терористів на Донбасі. Ми цього не дозволимо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости