Іде підготовка фальсифікацій наступних виборів

5.2т

Президент Порошенко подав на розгляд парламенту кандидатури до Центральної виборчої комісії, проте серед них немає жодного представника опозиційних фракцій - ні Батьківщини, ні Радикальної партії Олега Ляшка.

Ми пропонували свою кандидатуру до ЦВК: Олексія Кочарміна - молодого юриста, колишнього співробітника прокуратури Криму, що залишився вірним присязі після окупації. Та, вочевидь, такі принципові люди Порошенка не цікавлять.

І хоча Петро Олексійович не порушив Закон, але порушив політичну традицію - формувати ЦВК так однобоко не дозволяв собі жоден з його попередників. За кожного українського президента в ЦВК були представники опозиції. Недопущення опонентів до участі в контролі виборчих процесів - це ніщо інше, як черговий крок до повної узурпації влади і яскраве свідчення підготовки до майбутніх фальсифікацій результатів голосувань.

Радикальна партія Олега Ляшка підтримає звільнення діючих членів ЦВК на чолі з Михайлом Охендовським, але за новий склад, запропонований Президентом, не віддамо жодного голосу. Ми наполягаємо на тому, щоб до Центральної виборчої комісії ввійшли представники опозиції, як гарантія контролю чесності виборчих процесів в державі. Бо інакше в Україні шляхом фальсифікацій будуть обиратись цинічні бариги, і баригами ж це буде і покриватись.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости