Як держустанови "співпрацюють" із злочинцями на високих посадах

3.6т

Продовжимо розмову про "подвиги" "діамантового прокурора".

ТОВ "Ніколсан", яке "приватизував" собі Корнієць, орендувало (ще за часів, коли його власником був Олег Чайковський), виробничу базу у селищі Підгірці (Київська область, Обухівський район). Орендодавцем було приватне підприємство "Магістраль", власником якого був Василь Пастушенко.

Саме на це приватне підприємство людьми з оточення Корнійця був скоєний наліт після розгрому офісу ТОВ "Ніколсан". Власника підприємства, Пастушенка В. М., "знайомі" Корнійця також не пустили на територію захопленого ними підприємства.

У десятих числах січня 2014 року Корнієць зустрівся з Пастушенком та запропонував йому продати базу.Зі слів Пастушенка, Корнієць показав йому пакунок з грошима та запропонував одразу їхати до нотаріуса. Василь Пастушенко відповів на цю принадливу пропозицію відмовою. Тоді Корнієць, зі слів Пастушенка, відверто заявив йому, що все одно підприємство в нього забере. І навіть докладно розповів, кому і скільки грошей дасть за вирішення цієї проблеми..

Після цієї розмови Пастушенко зателефонував Чайковському та попросив у нього юридичної допомоги. Чайковський знайшов адвоката, і почалася писанина до інстанцій та подання позовів у суди.

За деякий час Пастушенко з Чайковським з’ясували, що Держземагентство України виділило на території бази ПП "Магістраль" 0,75 га Афоніній Альбіні. За декілька днів після виділення цієї землі з’явилося свідоцтво на право власності та кадастровий номер.

На заяви підприємців до правоохоронних органів, зокрема, до обухівського районного відділку міліції, ніякої реакції не було. Так само, безрезультатні були звернення до Генпрокуратури та київської міської прокуратури.

Наприкінці лютого 2014 року базу почали огороджувати новим чотириметровим парканом. Аж тут втік Янукович, змінився київський прокурор, СБУ знову подала на судовий розгляд усі зібрані матеріали, — і щодо Корнійця було почато кримінальне провадження. Корнієць був відсторонений від посади. Одразу після цього з бази у Підгірцях зникли невідомі молодики спортивної статури.

Після відсторонення Корнійця обухівська міліція відкрила кримінальне провадження та намагалася імітувати розслідування. Але з часом Корнійцю це "питання" вдалося "владнати". Сам Корнієць повернувся до обласної прокуратури, а на підприємців Чайковського та Пастушенка з новою силою почався тиск. З’явилися судові рішення, що забороняли Пастушенку та Чайковському знаходитися на території бази у Підгірцях. Під контролем міліції на базу приїжджала виконавча служба. Кримінальне провадження було закрите.

Від імені Альбіни Афоніної на Чайковського та Пастушенка весь час писалися заяви до правоохоронних органів. Співробітники прокуратури та екологічної інспекції хотіли провести позапланову перевірку підприємства, аргументуючи своє рішення тим, що у них " на підприємців відкрито кримінальне провадження".

Нарешті, Чайковського викликали до обухівської міліції, але в якості свідка, — і там він дізнався, що так, дійсно, стосовно нього та Пастушенка відкрито кримінальне провадження, яке знаходиться на контролі в обласній прокуратурі.

Підприємцям стає відомо, що у Підгірці мають навідатися прокурор Обухівського району, міліція та екологічна служба. Але тут Пастушенко подає чергову скаргу на Корнійця до Генеральної прокуратури, і в той самий день, коли мав відбутися цей високий візит, Генеральна прокуратура України перебирає провадження до себе.

Наразі, підприємцям Пастушенку та Чайковському вдалося довести у суді, що земля на території підгірської бази ПП "Магістраль" була виділена громадянці Афоніній незаконно, лише завдяки особистим домовленостям Корнійця. До купи, ще мали місце спроби виправити на ТОВ "Збереження довкілля" постачання електрики ПП "Магістраль", підроблені печатки ПП "Магістраль" та підпис Пастушенка на підробленій угоді нібито між ПП "Магістраль" та ТОВ "Збереження довкілля".

Увага громадськості виствітлила саму лише верхівку айсбергу, але цього цілком досить не на одне кримінальне провадження. Мене цікавить лише одне питання: хто і що мають зробити щоби злочинці понесли дійсне покарання.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости