Путін підтвердив позитивне ставлення до тероризму

37.2т

Президент Порошенко провів короткотривалу зустріч зі своїми Західними колегами, президентом Франції та канцлером Меркель.

Офіційними джерелами повідомляється, що тема обговорення – українська криза та російська агресія, шляхи та механізми її подолання і.т.д.

Читайте:В Париже сотни тысяч человек вышли на Марш единства и памяти: трогательные фото

Очевидно, Порошенко загострював увагу колег на розширенні зон впливу міжнародного тероризму як наслідок недієздатності багатьох міжнародних інституцій по боротьбі з цим негативним явищем, яким, доречи, керуються російські терористи та вмотивовані ними сепаратисти в Україні.

Не буду стверджувати, але лідери країн могли обговорити також дату перенесення широких консультацій або зміни формату з певних політичних мотивів, наприклад - ускладнюється присутність Франсуа Олланда в запланованих переговорах в нормандському форматі в Астані15 січня поточного року.

Нагадаю, близько 50 голів держав і урядів беруть участь в Марші Миру, серед яких Президент України Петро Порошенко.

У свою чергу, Путін проігнорував цей міжнародний захід, чим і підтверджує своє позитивне ставлення до тероризму. Воно й не дивно. Політично ізольоване керівництво РФ продовжує посилювати свою ізоляцію.

#‎Je_suis_Charlie#‎МаршМир у#‎Порошенко#‎Україна#‎Франція

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости