Абромавічус - рекламне обличчя у Саакашвілі?

Абромавічус - рекламне обличчя у Саакашвілі?

Не виключено, що до відставки Айвараса Абромавичуса причетний Михаїл Саакашвілі. Чому? Бо він єдиний політик в країні, який хоче перевиборів у Верховну Раду. Яценюк точно не зацікавлений, бо в його "Народного Фронту" - низькі рейтинги. Рейтинги Порошенка його теж не дуже радують, бо невідомо чим такі перевибори можуть для нього закінчиться. А Саакашвілі розганяє теми по корупції, говорить українцям те, що вони хочуть почути. А чому? Бо хоче чим швидше втекти з Одеси. Там реально немає ніяких результатів ні по корупції, ні по управлінських рішеннях. Пройде ще півроку і це стане зрозуміло всім. Як були розмови — так і залишились одні розмови.

Видео дня

Саакашвілі зацікавлений і в Абромавичусі. Міг купити його посадою в майбутньому уряді. Обидва не можуть пройти в Раду, бо Саакашвілі непостійно мешкає в Україні. Абромавичус на сьогодні фактично визнав подвійне громадянство. Тому в даному випадку вони можуть бути обличчям рекламної компанії, а пізніше після перевиборів - можуть бути обрані на посади у виконавчій владі. Саакашвілі не приховує, що він хоче бути прем'єр-міністром. Після того, як нічого не відбулося в Одесі — він хоче швидко кудись втекти, звинуватити всіх, що всі винні, але не він. Хоча в нього в Одесі є власний прокурор і власна міліція, але там як була боротьба з корупцією на низькому рівні — так такою і залишилась. Реальних успіхів на митниці ми не бачимо і не чуємо. Бо якби там щось відбувалося — Саакашвілі вже влаштував би бурхливу прес-конференцію з гастролями по всіх районах.

З Айварасом теж смішна ситуація. Реальних реформ у Мінекономіці проведено не було. Не відбулось спрощення податкової системи, незрозуміло, куди рухається економіка, нема економічної й експортної стратегії. Хоча такі всі модні, із красивими освітами, гарно розмовляють англійською.

Тому однією із причин, чому Айварас пішов у відставку — він не знає, що далі робити. По статистиці у нас економіка мінус 10, інфляція — під 50%, на 30% скоротився експорт. Що з цим робити - Айварас не знає. Він інвестбанкір, ви повинні це розуміти. Інвестбанкіри реальними бізнесами й економікою не керували. Не знають, що це таке. Що хотів Айварас — це зайнятися приватизацією. Те, що йому, як інвестбанкіру знайоме. Щось продати, щось ліквідувати, взяти свій відсоток і поїхати в Литву. Ніяких сентиментів.

Реальної роботи не було як в Айвараса, так і в Саакашвілі. Все це піар і порожні балачки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...