Герой українського серіалу тікає від мобілізації

21.3т

Інтернет рясніє обуреними статтями про шароваршину в серіалі "Останній Москаль". А я собі думаю - це автори тих розгромних опусів ще наступної "шидеври" не бачили - інтернет серіал "5 баксів". Про кмітливого російськомовного киянина з забезпеченної сімї та тупого украіномовного, в якого невистачає грошей на інститут, і мама його відправила з хати, щоб той не попав у мобілізацію. Повторюю по словах: Позитивний герой! Українського! Серіалу! Під час війни! ТІКАЄ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ!

Вам мало? По героях, вдягнутих у смішні костюми, мажори будуть стріляти з пейнтбольної зборї. Це в країні, де досі не розслідувано, хто стріляв зі снайперської зброї на Майдані.

Україномовний Зеник до того ще й вдягнутий в жилеточку кольорів прапору ДНР.

Ось тут можна пересвідчитись, хто не повірив. Скоро з екранів струменітимуть ріки й океани яду під виглядом патріотики. Так, щоб украінцем стало бути не лише небезпечно для здоров"я та гаманця, а ще й соромно до болю в щелепах.

Здається, ще вчора украіномовний киянин був таким собі маргіналом, інтеллектуальною та культурною елітарною меншиною, на тлі мас отруєних кацапстанським газом. З такими "відеопродуктами" образ украінця дуже скоро стане тупим мейнстрімовим посміховиськом.

Хотіли національний продукт на ТВ? Надурити ефективних менеджерів зібралися? Іжте, не обляпайтесь!

Треш серіал "5 баксів" знятий на кошти "Першого національного". На наші з вами податки, тобто. За участю БіБіСі.

Іноді хочеться підняти руку, а потім різко опустити і сказати - та пропади воно все пропадом... Нація, яка дозволяє так себе паплюжити хіба заслужила на місце під сонцем? Може москалі з англосаксами дійсно розумніші? Так, може хай вже навчать нас, досить пручатися....

Чи то помолитися, щоб Бог повернув нам колективнй розум, та смак? І забрав собі отих марсіян з телевізора?

Бо, іноді здається, що чудо - то єдина наша спільна надія.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости