УкрРус

Не контрольовані бойовики на Сході будуть ліквідовані

Парламент, який фактично не відображає настроїв населення, в якому діють лобістські групи Кремля, не може консолідовано з Президентом та Урядом імплементувати національний стратегічний план. Більш того, війна та криза на Сході є одним з найголовніших факторів, які впливають на відсутність реформ. Для того, аби Україна розпочала трансформацію та реформацію – нам необхідний мир, і Закон Про "Особливий режим місцевого самоврядування" - чи не єдиний шанс розпочати політичний діалог, який без сумніву можна порівняти з національним пактом встановлення миру.

Читайте:Путін планує зірвати вибори в Україні

Тільки цим ми відновимо суверенітет в окремих районах східного регіону. Це стосується внутрішньої кризи в цих нестабільними регіонах, місцеве населення яких досі не визначилось зі своєю ідентичністю. Тому, вибори в районах та відновлення місцевого самоврядування на території, що знаходяться під контролем антиурядових збройних формувань і російських терористів – життєво необхідні. Що стосується зовнішніх загроз та вмотивованих Росією бойовиків – вони мають бути виведені за наказом Кремля з України, або фізично ліквідовані тим же Кремлем, що і відбувається в ці дні.

Зокрема, хочу акцентувати увагу на легітимності представників не воєнного Донбасу, і на тому, як вони можуть увійти в легітимне поле.

Для виконання мінських домовленостей, місцеві вибори в Донбасі потрібно провести 7-го грудня поточного року, як це передбачає компромісний Закон від 16-го вересня. Альтернативи не може існувати, бо анонсовані "вибори до парламенту в ДНР та ЛНР" в листопаді так званими "лідерами республік" - унеможливить проведення стабілізаційних заходів, а лише поглибить конфлікт, адже місцеві виборці в окремих районах мають обрати легітимну владу у відповідності до українського законодавства, аби делегувати на всеохоплюючі переговори своїх обраних представників.

Читайте:Какой будет встреча Порошенко и Путина

На цьому сьогодні наголосив і Президент Порошенко, який додав, що для початку такого діалогу російські війська мають покинути територію України, кордон потрібно взяти під контроль і звільнити заручників. Думаю, весь цей комплекс можливо запровадити, але за умов прямого діалогу Президента України та Путіна.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги