При всій повазі до пана Яценюка доводиться констатувати наявність в очолюваному ним кабінеті невігласів. І не є важливим який щабель посідає та чи інша особа, і не є важливим по чиїй квоті вона попала в підлеглі до пана прем’єр-міністра, і не є важливим чи є ця особа невігласом свідомим чи вродженим. Важливо, що такі особи є. І хорошого в цьому дуже мало. А головне, що продукт діяльності цих невігласів іноді викликає непереборне бажання перетворитися на москаля вживши слово "долботрах".

З далеких часів сересер оплата за спожите в опалювальний період тепло здійснювалася з рівномірною розбивкою на 12 місяців з жовтня по жовтень наступного року. І так було до серпня 2015 року коли ГІОЦ міста Києва припинив вносити у платіжки вартість спожитого в опалювальному періоді 2013-2014 років тепла. Таким чином одномоментно було створено ланцюжок заборгованості "мешканці – ЖЕКи, ЖБК, ОСББ – Київенерго" в розмірі до 25% вартості спожитого в опалювальному періоді 2013-2014 років тепла.

На перший погляд вирішення проблеми не є складним навіть за наявності певного відсотка мешканців нездатних зрозуміти звідки в них у 2015 році заборгованість за тепло спожите в 2013 році. Проблема буде стосовно відшкодувань пільговикам, які втрачені суми матеріалізують в головний біль керівникам і бухгалтерам своїх ЖБК і ОСББ (за ЖЕКи промовчу). Натуживши нерви й інтелект можна і цю проблему вирішити. Але невже в кабміні подобається щоб їхню мать хтось лишній раз трахнув. Хоча в сексі лишнього разу не буває.

На цьому епопея з оплатою опалення не припиняється. З жовтня 2014 року оплату за опалення необхідно здійснювати по факту споживання. Це правильно. Неправильно те, що завірений печаткою акт виконаних робіт з Київенерго з розбивкою тепла на жилі і нежилі приміщення надходить після закінчення строків подання даних в ГІОЦ КМДА для виконання платіжок. Можна такі дані подати без офіційного документа, а в наступний місяць або по закінченню опалювального періоду зробити перерахунок (це для любителів подвійної роботи і спілкування з допитливими мешканцями, що може перейти в спілкування з прокурором у випадку скарги допитливого мешканця щодо необґрунтовано завищеної плати). Можна наплювати на перерахунок (це для любителів спілкування з прокурорами). А можна подати дані з затримкою на 1 місяць: дані по опаленню за жовтень будуть в квитанції за листопад і відповідно за квітень будуть в квитанції за травень. Це для любителів ставати москалями. Бо пана Яценюка хтось смикнув за язик повідомити новину, що опалювальний сезон закінчився у квітні і відповідно по теплу за лютий (платіжки за квітень) пільговики отримали пільгу лише за 7 днів. Звернення в департамент соціальної політики КМДА з проханням дозволити ГІОЦу зробити перерахунок пільг в повному обсязі виявило серед спеціалістів цього надзвичайно потрібного місту підрозділу невиправних долботрахів. Тож усі мають тішитися поповненням бюджету на украдені у пільговиків по декілька десятків гривень.

Описані вище ситуації стосуються далеко не кожного і тому насамкінець трохи інформації для всіх. Бо всі без винятку є споживачами. Минулого року я отримав висновок сервісного центру, що наданий їм для ремонту виріб є фальсифікатом. Оскільки продавець відмовився, як передбачено законом, повертати мені кошти то я звернувся до суду. Суддя Святошинського суду прийняла близько до серця позицію відповідача "всі торгують фальсифікатом, а мені неможна?" і лише Апеляційний суд міста Києва пояснив продавцю, що потрібно торгувати так щоб такий як цей покупець не мав підстав судитися.

Хамська поведінка продавця викликала в мене бажання задіяти ще й норми закону, які передбачають накладання штрафу за відповідне правопорушення. Тож, враховуючи факт доведення в суді порушення прав споживача, звернувся з листом до інспекції з питань захисту прав споживачів у Житомирській області з проханням відповідно до наданого пунктом 13 статті 26 Закону Про захист прав споживачів права накласти на суб’єкта підприємницької діяльності стягнення, передбачені статтею 23 цього Закону. Досить оперативно надійшла відповідь, яка мені розтлумачила, що на період заборони перевірок і накладання штрафів забули ліквідувати інспекції з питань захисту прав споживачів.

А недоумкуватим долботрахам з КМ і ВР невтямки, що підприємець, який дурить державу і споживача, буде дурити їх за будь-яких обмежень на перевірки. Тому цивілізація і виробила систему впливу на подібну наволоч у виді каральних структур, які і повинні працювати у повній відповідності суворості закону без штучних фіскальних менопауз.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости