УкрРус

Заручники бюрократії

23.8т
  • Заручники бюрократії | фото 1
    1/1
    © Facebook Олега Ляшка

Це - Міша. Йому три рочки. Разом з батьками він переїхав в Маріуполь з Горлівки, де терористи перетворили життя мирних мешканців на пекло.

У Маріуполі Мішу не беруть у дитсадок, бо в нього - вдумайтеся - немає довідки про щеплення! Точніше, довідка була, але вона лишилася в горлівській лікарні, яку розбомбили...

Що робити в цій ситуації: зробити Міші щеплення по другому колу, що небезпечно для життя, чи купити довідку, що є корупцією?

Бюрократія та людська байдужість в нашій країні вбиває так само, як ворожа куля.

До речі, окрім довідки, у Міші, його сім'ї та ще в 2-ох мільйонів переселенців немає ще багато чого - одягу, житла, на їжу ледь вистачає.

У центрі переселенців, який я сьогодні відвідав, перебуває семеро дітей та стільки ж дорослих з Донбасу. Німці подарували їм холодильник та пральну машину, а наша влада - дулю з маком.

Я разом зі своєю фракцією у парламенті добиватимуся збільшення фінансування програм по забезпеченню житлом та роботою переселенців. Але й кожен з нас повинен зробити все, щоб ці люди, які є такими ж українцями, як і ми з вами, почувалися у своїх тимчасових домівках, як вдома.

А Донбас ми повернемо. Я обіцяв Міші. Не можу підвести.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги