Ми дорого заплатили за те, що пробачили Путіну Грузію

19.2т

Вчора увесь світ із жахом згадував роковини початку агресії Російської Федерації проти Грузії.

08.08.08 - трагічна, без сумніву, дата і урок для сильних світу цього, що якщо не стримувати Кремль у його окупаційній жазі - московський чобіт йтиме далі й далі, проливаючи на своєму шляху кров і сльози.

Страшно і соромно, що тоді, у 2008 році, Україна не підтримала братню Грузію у її боротьбі за свою соборність і свободу.

Україна заплатила за це надзвичайно дорогою ціною. Пройшло всього шість років - і Путін пішов далі. Цього разу - по нашій землі.

Ціна, яку ми заплатили за те, що тоді не підтримали Грузію - окуповані Крим і Донбас, тисячі загиблих, знищена інфраструктура у промисловому серці України.

Коли у 2008 році Президент Віктор Ющенко закликав український парламент засудити російську агресію проти Грузії, я був одним з усього лише восьми депутатів фракції "БЮТ", хто проголосував "за". Мені соромно за мою колишню фракцію, яка відмовилася засудити путінську агресію проти Грузії.

Скріншоти - офіційна інформація із сайту Верховної Ради.

Молю Бога, щоб дав нарешті розуму лідерам впливових у світі держав, аби вони зрозуміли, що у своїй окупаційній агонії Путін не зупиниться ніколи.

У 2008 ви пробачили йому Грузію - і вже у 2014 він пішов на Україну.

Не будьте чемберленами і даладьє!

 

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости