УкрРус

Афери Радуцького і Ко

  • Facebook Сергія Одарича
    1/10
    Facebook Сергія Одарича

Сумнозвісний спуск по вул. Канівській. Він відомий усім водіям, які їздять в Дахнівку чи виїжджають з міста. Спуск довгий час руйнувався. Було вирішено капітально відремонтувати дорожнє покриття, щоб десятки років не повертатися до цієї теми.

Після численних доручень і нагадувань міського голови директор департаменту ЖКГ Андрій Наумчук нарешті подав заявку на проведення тендеру з ремонту вулиці Канівської. Це відбулося 9 жовтня 2014 року. Вартість робіт, відповідно до кошторису і заявки, - 734 тис. грн. Тендер був призначений на 5 грудня.

Але тут почалося щось цікаве. За два дні до тендеру БЕЗ ОГОЛОШЕННЯ тендендерних процедур Наумчук укладає угоду на цей же об’єкт із ПП "Черкаси-Інтерстрой". Сума договору вже майже вдвічі вища – 1 млн. 173 тис. грн. Показово, що до цього і після Наумчука не було на роботі: він перебував на лікарняних чи у відпустках. Очевидно, він вийшов на роботу, аби підписати угоду.

Цікавим є і інший договір, який підписав директор департаменту ЖКГ. Це сталося 10 грудня. Фірма та ж - "Черкаси-Інтерстрой". Предмет угоди - ремонт частини вул. Університетської. Так само без тендеру. Сума договору - 990 тис. грн. Примітною є ще одна деталь. Договір від 3 грудня має порядковий номер 321, а від 10 грудня - № 224 (!).

Починаючи з 3-го грудня, Наумчука ні одного дня не було на роботі. Він був на лікарняному. Як він міг 10 грудня підписати угоду – невідомо.

15 грудня "Черкаси-Інтерстрой" виставляє рахунок на авансовий платіж по ремонту вул. Канівської на… 352 тис. грн. Ймовірно, у той же день подається рахунок на аванс ремонту вул. Університетської на 196 тис. грн. Чому "ймовірно"? Бо він взагалі не містить дати! І перший і другий рахунок підписує Наумчук до оплати (перебуваючи на лікарняному). 16 грудня платіжки подаються в казначейство.

Але в казні лежать тисячі неоплачених рахунків на вже давно виконані роботи, на десятки мільйонів гривень. Я з метою недопущення зловживань звернувся до обласного і міського казначейств з проханням проводити платежі згідно графіком – в залежності від часу, коли вони надійшли.

І тут на арені з’являється секретар міської ради Олександр Радуцький.

22 грудня секретар міської ради Радуцький, перевищуючи свої повноваження, звертається до казначейства з вимогою провести як першочергові платежі по цих двох об’єктах на суму понад 2 млн грн. Наступного ж дня казна "знаходить" гроші і перераховує вказаній фірмі.

Що ж це за унікальна фірма, за яку так клопоче секретар міської ради?

ПП "Черкаси-Інтерстрой" зареєстроване за адресою м. Черкаси, вул. Корольова, 11. Таку ж адресу має ПП ДП "Електромонтаж - 424", засновником якої є депутат Черкаської міської ради Володимир Халай – друг і товариш Олександра Радуцького.

Цікавим є те, що в КВЕДах фірми "Черкаси-Інтерстрой" немає виконання дорожніх робіт і ця фірма, очевидно, не має ні досвіду виконання подібних робіт, ні техніки, ні фахівців. Єдина особливість – це адреса реєстрації, яка співпадає з адресою, де розташована фірма депутата Халая.

З цього приводу я звернувся до правоохоронних органів з вимогою провести перевірку щодо фактів укладання угод без тендерів, перевищення кошторисної вартості, перевищення повноважень і лобіювання секретарем міської ради Олександром Радуцьким інтересів конкретної однієї фірми.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги