Син генерального директора"Фармація-ЛНР" вчиться в елітному навчальному закладі України

17.4т

У Харкові, в Національному аерокосмічному університеті ім.М.Є. Жуковського, вчиться молодий чоловік Іван Деркачевський, уродженець Луганської області, який судячи з фотографій в соцмережах, не дуже стурбований ситуацією на Донбасі.

Його батько, Деркачевський Василь Іванович, генеральний директор "Фармації-ЛНР" в цей час працює на терористів у ЛНР, всіляко спонсорує і постачає медикаменти бойовикам і курирує питання пов'язані з реалізацією контрафактних ліків,як на території самопроголошеної ЛНР, так і на території України.

Деркачевський Василь Іванович за документами є завідувачем центральної міської аптеки в м. Красний Луч (комунальне підприємство "Луганська обласна Фармація").

Захопивши владу в Луганську бойовики оголосили "націоналізацію" підприємства і тепер назва його - "Фармація ЛНР". Під час "націоналізації" були захоплені складські приміщення і всі структурні підрозділи, що знаходилися на окупованій території.

Наразі, Деркачевський, як представник офіційної особи комунального підприємств ЛО"Фармація," використовуючи старі печатки комунального підприємства, намагається укладати договори на території України на поставку ліків, як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Виникає два питання - чому ж активний учасник незаконного бандформування "ЛНР" Деркачевський Василь Іванович хоче, щоб його чадо отримало диплом з гербом України? І чому керівництво престижного університету закривають очі на цей факт?

Через час, такі дітки отримають українську освіту і диплом, прийдуть працювати, без сумніву, на українські підприємства, або відкриють свій бізнес і сміливо будуть просувати політичні ідеї своїх батьків і на теренах нашої країни.

P.S.

У той час,як син генерального директора "Фармація-ЛНР" спокійно навчається в елітному навчальному закладі на території України, у столиці "ЛНР" Луганську поплічники його тата, з МГБ "ЛНР", змушують вчителів збирати інформацію про дітей з випускних класів, які бажають пройти ЗНО на території, контрольованій українською владою і потім вступити до ВНЗ України.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости