Росія визнає Україну військовим противником

24.7т

Тимошенко побудувала на ній виборчу кампанію, Яценюк декларував бажання, а Порошенко взяв і зробив, попри підозри та інших безпідставних дорікань . Євроатлантична інтеграція України відновлена, і цей шлях не легкий, але цілком осягнений, якщо український парламент збереже консолідація навколо загальнонаціональних, стратегічних рішень.

Я помітив, що майже всі президентські ініціативи в стінах парламенту приймаються конституційної більшістю, і тому маю переконання, що шлях обраний Президентом Порошенко відповідає реаліям та розрахункам сил. До 2020 року, в України є всі шанси та можливості отримати членство в північноатлантичному Альянсі, не кажучи вже про ЄС, частина членів якого вже у відкритій формі в розмовах з Адміністрацією заявляє про готовність розглядати питання членства України в Євросоюзі в форматі невідкладності.

Читайте:Лавров уже заявил, что отказ Украины от внеблокового статуса нагнетает конфронтацию

Закон про скасування позаблокового статусу України, який ініційований Порошенко та прийнятий сьогодні конституційною більшістю голосів (303+) в парламенті - прецедент регіонального масштабу, і на моє переконання, в найближчий час Радбезом РФ буде ініційоване екстрене засідання саме з цього питання, на якому Путіну презентують нову тактику щодо України та визначатимуть подальші дії. Адже, сама декларація (а документ розглядається мною як Акт про готовність України до інтеграції в НАТО), на думку Кремля, несе пряму небезпеку Росії. Важко прогнозувати, яке саме рішення буде прийняте Путіним, але той факт, що Росія визнає України військовим противником - беззаперечний.

Офіційний статус військового противника для України означатиме необхідність в новій військові доктрині.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги