Співробітники ФСБ викрали Кохвера на території Естонії і вивезли його до Росії. У їхній версії Кохвер взагалі був затриманий в Пскові після того, як приїхав до родичів і ховався там в гаражі. Ніяких доказів цього не знайшлося. Проте Кохвера звинуватили в шпигунстві, контрабанді, незаконному зберіганні зброї і в дев'яти епізодах незаконного перетину кордону. Пише Віталій Портніков для espreso.tv.

Це і є перевернутий суд по-російськи. Насправді на лаві підсудних повинні були знаходитися співробітники ФСБ, які викрали Кохвера. Це вони незаконно перетнули кордон Росії та Естонії. Це вони "кришували" контрабанду. Це вони займалися шпигунством в чужій країні. І були зі зброєю на її території. А судять того, хто боровся проти цих бандитів у погонах. Які ще потрібні докази того, що Росія - ніяка не держава, а лише замасковане під державу організоване злочинне угруповання, яке не поважає ані своїх, ані міжнародних законів?

Вирок Кохверу, як і майбутній вирок Надії Савченко, - це і є справжній тріумф безкарності зла. Людей викрадають в їхніх власних країнах, звинувачують у незаконному перетині кордону і закидають їм у провину злочини, яких вони не скоювали. До такого ідіотизму не міг додуматися навіть Сталін. Його чекісти хоча б заманювали ворогів у Радянський Союз, як це було з Борисом Савінковим, але не влаштовували викрадень з подальшими заявами про те, що жертва "прийшла сама". Але державною релігією Сталіна був комунізм. А державна релігія Путіна - це брехня.

І цій брехні служать і влада, і суд, і громадяни.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги