Президент здійснить епохальний візит до США

3.1т

Не хочу фантазувати, але, на мій погляд, сьогоднішній запланований виступ Президента України перед конгресменами та сенаторами США в цитаделі американської демократії, в якій виступили 11 іноземних монархів, буде історичним, з точку зору епохальної зміни геостратегічного курсу України та США. Саме сьогодні ми можемо де-факто та де-юре отримати статус головного союзника США поза НАТО, і цей статус не можна порівнювати з іншими політичними союзами, адже географічне розташування, військово-політичний потенціал, економічні перспективи України закладені в зону стратегічного інтересу США одразу після дезінтеграції СРСР. Збігнєв Бзежинский у своїй книзі "Велика Шахівниця" приділяє особливу увагу двом країнам пострадянського простору, Азейбаржану та Україні, точніше не він,а геостратегічна Америка.

Міжконтинентальний візит Президента Порошенка має особливий характер, адже саме там він демонструє наміри України та наш національний план, тим самим, сигналізує наміри й в Україну, для тих хто не одразу зрозумів тактичні кроки в напрямку встановлення миру.

1. Україна зробила першою крок до порозуміння, нехай і тимчасового, запропонувавши децентралізацію окремим, найбільш кризовим районам східного регіону.

2. Путін заявляє, що за два дні може захопити Ригу, Вільнюс, Таллінн, Варшаву або Бухарест.

Якщо хтось думає, що партнери Порошенка на Заході не розуміють намірів і не прораховують збитки, в тому числі електоральні, які може потерпати команда Президента в наслідок непопулярних рішень - той помиляється. Все, що відбулось в парламенті 16-го вересня має не внутрішній, а геополітичний та геостратегічний характер.

Україна переможе східну агресію тільки тоді, коли сам Президент відчуватиме підтримку не Обами, а свого народу. Україна переможе тільки тоді, коли народ цієї країни відчує підтримку та наміри свого Президента. Разом ми сила, як стала щитом, захищаючи Європу від війни.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости