ФСБ зробить все, щоб змінити результати виборів у США

5.4т

Аналізуючи останній раунд дебатів між кандидатами у президенти США Гілларі Клінтон та Дональдом Трампом, варто відзначити, що на тлі інших дебатів він "сенсаційним" не був. Єдине, що мало б бути цікавим – це те, що напередодні Трамп анонсував видати суперсекретні матеріали з Wikileaks проти своєї опонентки (Wikileaks - міжнародна організація, що займається витоками таємної інформації та її подальшою публікацією на своєму сайті. Джерела інформації завжди залишаються анонімними. – Ред.)… але цього не відбулося.

Згідно з результатами останніх дебатів між кандидатами, лідера визначити ще не можна. Звісно, опитування показують, що Клінтон випереджає Трампа у співвідношенні 3 до 1. Та слід розуміти, що ситуація може змінитися в будь-який момент. Нині не має гарантії, що ближчими днями Америку не вразить черговий скандал, який вплине на репутацію того чи іншого кандидата.

Не обійшлося під час завершальних дебатів між Гілларі та Трампом і без Росії: республіканець дав зрозуміти, що вважає Путіна мудрішим за Обаму. А пояснює свою позицію тим, що Росія продовжує нарощувати ядерний потенціал. Втім тут прослідковується певна нелогічність у заявах кандидата у президенти, адже саме Америка вважається головною ядерною державою світу. Тому я особисто розцінюю ці голослівні заяви як популізм без ґрунтовної аргументації.

Під час дебатів Трам також піддав сумніву прозорість виборів у США. Тому цілком можливо, що якщо результат волевиявлення американців (нагадаю, що безпосередньо виборці в Америці не голосують за кандидатів, вони голосують за так званих членів виборчої колегії і таким чином формально засвідчують переможця) його не задовільнить, Трамп буде намагатися розхитати ситуацію на місцях.

Він може вивести на вулицю людей для того, щоб результати виборів не визнали офіційно. Власне, у Трампа є на це право: кандидат може оскаржити вибори через вулицю (демократичними шляхами) так і через суд. Тому 8 листопада все може тільки розпочатись. Тим паче, не слід забувати й про те, що у дестабілізації ситуації у США зацікавлена у Росія. Не виключаю, що російські спецслужби (зокрема через хакерські атаки) будуть робити все, щоб змінити результати виборів у США.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги