Контрабанда - це хаос в стані противника, як і сама блокада

Контрабанда - це хаос в стані противника, як і сама блокада

До слова. Проти самої контрабанди, тобто чистої, кримінальної контрабанди в Крим чого завгодно, я не маю застережень. Нехай хоробрі відчайдухи на вітрильниках сміливо підставляють свої засмаглі обличчя солоному вітру, нехай в тихій гавані контрабандистів роздається пиратське "йо-хо-хо!", слишиться дзвін піастрів та зойки поножовщини, нехай новітні капітани блади вступають в герці з закованими в лати колоніалістами, пьють ром, рахують чоловічків на сундук мерця і читають після вдалого абордажу ніцше і горація. Нехай все так і буде.

Видео дня

А от чого нехай не буде - це щоб торговець віз це легально, ліниво потороплював солдатика на прохідній, розмахуючи своєю корочкою народного слуги: "швидше, у мене товар скоропортящійся!", а потім розворачувався і мчав до столиці, родіну любіть і нас учіть. Нехай в Криму квітне чорний ринок, нехай старі бабусі та прожжоні авантуристи з-під поли показують крайошок українського товару, це будь-ласка.

А от щоб кримнаш, чвакаючи сирком плавленим зі смаком буженини, проказував скрізь жевання: "жадібні хахли, за копійку удавляться" - от щоб такого не було.

Контрабанда - це хаос в стані противника, як і сама блокада. Це незручності на теріторії противника, це нерозбериха і непевність в тилу противника. Кримнаш є таким тилом противника.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...