Винні у втечі Клінчаєва мають бути покарані

24.5т

За наявною у мене інформацією, Арсен Клінчаєв - помічник Єфремова і один із організаторів захоплення 9 березня 2014 року приміщення Луганської ОДА - втік у Росію. Інший співорганізатор і теж помічник Єфремова Болотов утік в Росію ще раніше.

Болотов і Клінчаєв могли бути надзвичайно цінними свідками у справі Єфремова. Я з Андрієм Лозовим, покійним Темуром Юлдашевим та іншими побратимами особисто затримали Клінчаєва в Луганську. Однак пізніше Шевченківський райсуд Києва за погодженням із прокурором звільнив Клінчаєва з-під варти. Підозрюю, що звільнення Клінчаєва стало результатом політичних домовленостей. Я ще тоді висловлював обурення з цього приводу вищим посадовцям, попереджав їх про імовірність його втечі і вимагав повторного затримання. На жаль, адекватної реакції не було. Тривалий час Клінчаєв вештався по Києву, а потім утік в Росію, очевидно, вже після затримання Єфремова.

Вимагаю від ГПУ притягнення до кримінальної відповідальності тих посадовців, які сприяли звільненню сепаратюги і його втечі з України

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости