Петиція з вимогою звільнити Павла Петренка

11.8т

Поки внесений Президентом України законопроект щодо електронних петицій громадян чекає свого розгляду у парламенті, ми починаємо реалізацію ідеї посилення діалогу влади з народом прямо зараз та вимагаємо від Президента України та Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо звільнення ганебного та зухвалого корупціонера, який спаплюжив будь-які надії на побудову правової держави в України - Міністра юстиції Павла Петренка.

В той час, як його коханка та за сумісництвом перший заступник засмічує ефірний простір, розповідаючи про так звані "надзвичайно ефективні" реформи Мінюсту і представляє у парламенті недолугі законодавчі ініціативи Кабміну, Павло Петренко впевнено продовжує свою корупційну злочинну діяльність, про яку вже десятки разів зазначалось у ЗМІ.

Однак з огляду на те, що всі злочини Петренко якимось чарівним чином залишаються непоміченими (і ми пов’язуємо це в першу чергу з близькими стосунками прем’єр-міністром Яценюком, який також нещодавно засвітився в корупційному скандалі), пропонуємо Вашій увазі об’єктивну інформацію щодо "реформаторської", тобто злочинної діяльності міністра юстиції Павла Петренка.

Давайте все ж освіжимо в пам'яті керівництва держави, чим запам’ятався пересічним громадянам міністр Петренко.

Після призначення на посаду, Павло Петренко перетворив Міністерство юстиції на свою приватну "лавочку" - таке собі ЗАТ ім.Петренко, призначивши з порушенням законодавства та без конкурсу, адвокатів своєї власної адвокатської компанії "МЛ ГРУП" ( із 24 чоловік - 19 перейшли на роботу в міністерство на високі посади : заступник міністра – І.Алексєєв, голова Укрдержреєстру – Онищенко, начальник ГУЮ м.Києва – Помазанов тощо). Про це неодноразово зазначалось у ЗМІ (ін.), однак - воз и ныне там.

Інший пам’ятний "реформаторський" крок від Петренко, це процес так званої "ліквідації" Укрдержреєстру та Державної виконавчої служби, який фактично став процесом реорганізації, а не ліквідації, адже вся система змін була направлена на монополізацію грошових потоків через особисту фірму "Арт капітал". Про цю структуру трохи згодом.

Однак загальновідомо, і так воно власне і є, що всі так звані реорганізації, оптимізації та інші структуризації проводяться в Міністерстві юстиції з однією єдиною метою – звільнити неугодних людей, а їх посади продати за чималі гроші. Однак, чи будуть новопризначені особи працювати на благо держави, не беручі хабарі, чи все ж спочатку "відіб'ють витрачене"? Відповідь очевидна.

Але особлива кричуща ситуація має місце в сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно. Петренко перетворив процес реєстрації нерухомості на особисту "бєспрєдєльну" кормушку і встановив "такси" за реєстрацію майна. Про це свідчать наступні факти. Досі не скасованим, виданий ще Дмитром Вороною наказ Міністерства юстиції від 02.04.2013 № 607/5, за часів Петренко і далі продовжує діяти у "демократичному напрямку" – реєстрація всієї нерухомості України, набутої за рішенням суду, проходять корупційну "експертизу" в Укрдержреєстрі, який вже нібито ліквідований;

- реєстрація всієї нерухомості загальної площі більше 5000 кв.м., всіх майнових комплексів, земельних ділянок та об’єктів нерухомості вартістю більше 10 млн.грн також проходить корупційну "експертизу" в Укрдержреєстрі, який повторимося вже нібито ліквідований. Саме це в свою чергу створює корупційний тиск на бізнес і заважає розвиватись. Нібито влада регіонів і заохочує інвесторів, але при реєстрації об’єктів нерухомості, необхідних для ведення бізнесу, виникає "Петренко і Ко" з вимогою хабарів.

При призначення Петренком нового керівництва Укрдержреєстру (спочатку Онищенко і Янчука ), з використанням морального тиску, були незаконно звільнені 70% державних реєстраторів, деякі з яких поновились в судовому порядку, значна кількість судових процесів наразі тривають і щодо багатьох інших державних реєстраторів стосовно їх поновлення на робі. Ну що ж. Оце так реформи!!! Пригадується, що ми вже щось чули про подібних младореформаторів? Хіба не так?

При подачі заяв на державну реєстрацію права – 80-90 % відмов, строки розгляду заяв (які згідно закону мають становити 5 і 14 днів) грубо порушуються в 90% випадках. Є заяви, які просто лежать без руху по 6 місяців. Всі заяви на реєстрацію проходять візування в ТОВ "Арт – Капітал", яке знаходиться за тією ж самою адресою, що і так званий "відкритий" фронт – бек офіс", тобто відділення реєстраційної служби ГУ юстиції, яке обслуговує всі райони столиці - на вул.Н.Ополчення 1 в м.Києві. Дійсно неочікуване співпадіння. Пригадується, що ми також вже щось чули про подібні "офіси" Артема Пшонки.

Водночас, у Петренка є своя "кишенькова" група реєстраторів – "гастрабайтерів", які виносять будь – які незаконні рішення за його вказівкою. Ці особи надсилають якісь запити, надсилання яких згідно чинного законодавства не входить до їх компетенції, що є чистим перевищенням службових повноважень. Відповідно до Закону, державний реєстратор має право тільки на три дії : задовольнити заяву, призупинити її розгляд та відмовити в реєстрації з зазначенням причини в чітко визначені строки – 5 або 14 днів. Ці реєстратори живуть в гуртожитку ГУ юстиції в місті Києва, авжеж вони отримують "чорну" зарплату, ну як без неї. Цинічним є те, що в цій злочинній схемі змушують приймати участь реєстраторів з зони АТО та східних регіонів, які фактично позбавлені нормальних умов життя. Наживаються навіть на війні.

Реєстраційна служба міста Києва не реагує навіть на депутатські звернення, що можна казати про звернення звичайних громадян. Ні один реєстратор – "гастрабайтер" не був притягнутий до відповідальності за порушення закону, навіть на вимоги народних депутатів. Всі ці "гарячі лінії" та особистий прийом громадян лише гарні позначки для сайту служб і не мають ніякого значення, всі дзвінки та скарги просто ігноруються.

Побачивши вказану схему, грузинські радники не захотіли приймати в цьому участь, тому їх зараз в Укрдержреєстрі просто немає, а Павло Дмитрович в свою чергу досі хизується "досвідом грузинських реформ".

Усвідомивши прибуткову ефективність даної монопольно-корупційної схеми, Петренко має намір поширити її і на реєстрацію СПД, а саме проводити всі реєстраційні дії через "Арт-капітал" ( тобто всі документи знову звозити до т.з. "відкритого офісу" на вул. Н.Ополчення 1). Водночас, чи є попит у підприємців та громадян на ці зміни. Авжеж ні. На сьогодні існує доволі непогана та досить прозора процедура роботи СПД – прийшов з документами до державного реєстратора і він в режимі онлайн провів всі необхідні реєстраційні дії (реєстрація, внесення змін до документів тощо). Взагалі такі дії Петренка є неприпустимим тиском і перешкоджанням введенню підприємницької діяльності. Адже в цілому Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" досить прогресивний та ефективний, однак, як ми бачимо, реалізації положень закону заважає принципове і послідовне свідоме невиконання його вимог.

Найвищим ступенем цинізму Петренка, стали його останні заяви, що черги у реєстраційних службах є результатом саботажу співробітників цих служб. Проте, при якому міністрі вони були призначені??? Чиї вказівки виконували?? Та чиї "реформи" загалом призвели до того, що люди витрачають свій час, стоячи в чергах, а їх права порушуються? Як довго, Павло Дмитрович, буде перекладати відповідальність за свої неправомірні дії на своїх підлеглих? Більше ніж за рік на посаді Петренко не зробив нічого корисного для суспільства. Власне пристроївши на керівні посади коханок та помічників, він тільки збагачувався за рахунок продажу інших посад в структурах міністерства та від хабарів щодо реєстраційних та виконавчих дій. Зараз ним знову анонсовано про звільнення співробітників реєстраційної та виконавчої служб, а також про конкурс на заміщення посад їх керівників. Але ми все точно знаємо, що це не конкурс, а тендер, де виграє той, хто запропонує більшу суму.

Виникає цілком логічне питання, яке моральне право ця людина має для того, щоб очолювати орган, відповідальний за проведення люстрації????

Складається враження, що Петренко, говорячи про боротьбу з корупцією, на діях застосовує принцип "клин клином вышибают", адже Павло Дмитрович бореться з корупцію ще більшою корупцією.

Обуренню громадської немає межі !!!! Ганьба та сором!!! А тому ми також вимагає від Генеральної прокуратури та інших компетентних органів надати оцінку викладеним фактам та вжити відповідних заходів реагування!! Скільки ще люди мають це терпіти??

И ОНИ еще борятся за почетное звание дома высокой культуры быта….

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги