Прокол футболістів "Динамо"

5.3т

Увесь минулий сезон Рибалка відіграв в основі якісно і стабільно. А тут - один невиразний матч - і вже "не рівень"? Те, що "Порту" прекрасно підготувався до протидії виходу "Динамо" з оборони в атаку, ми до уваги не беремо? Те, що Рибалка був постійно під наглядом групи футболістів суперника, які знали, що маневри "Динамо" великою мірою залежні від гри Сергія і намагалися його нейтралізувати, - теж не грає ніякої ролі?

Інша справа, що у цій ситуації інші гравці "Динамо" не спромоглися використати фактор підвищеної уваги суперника до Рибалки. Центральні захисники, наприклад, цілком могли б узяти на себе більше ініціативи у фазі початку атаки.

Стосовно точності передач. Уже по стартовому складові "Порту", у якому вийшли 4 центральні завбеки плюс Браїмі, який теж фактично грав як півзахисник, було зрозуміло, що португальці зроблять усе, щоби, наситивши середню лінію, зламати "Динамо" контроль м'яча. "Порту" у півзахисті відіграв дуже ретельно і злагоджено, з хорошою агресією у грі проти м'яча.

Звичайно, що проти такого футболу з боку суперника діяти важко. Зрештою, щось схоже було і в матчах з "Фіорентиною" минулого сезону. Але, з іншого боку, динамівці також суперника добряче кусали в центрі поля, не даючи в атаці створити нічого гострого. І роль та заслугу Рибалки в аспекті гри на руйнування атак суперника теж було б справедливо відзначити.

А для опорного хава ще два рокі тому у "Динамо" була визначальною в оцінці його гри саме оборонна робота :-)

Читайте все новости по теме "Лига чемпионов" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости