, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Виняткова безсоромність професійних "громадських активістів"

4.5т

За що я люблю професійних "громадських активістів" – так це за їх виняткову безсоромність.

Ось, наприклад, виконавчий директор псевдо-громадської організації "Центр протидії корупції" Дарина Каленюк з пафосом пише, як в цивілізованих країнах реагують на отримання навіть не чиновниками, а лише їхніми дружинами грошей від приватних лобістських фірм:

"Дружина заступника Прем'єра Хорватії отримала 60 тисяч євро платні за консультування від лобістської фірми, яка просувала інтереси місцевої нафтової компанії. Це стало публічно відомо. За кілька тижнів після корупційного скандалу з посади пішли Прем'єр, його уряд...і розпустився парламент".

Це, звісно, добре, що пані Дарина цікавиться хорватськими проблемами. Але краще б розповіла про те, як вона разом з головою правління "Центру протидії корупції" Віталієм Шабуніним та тричі засудженим за квартирні крадіжки членом правління "Центру протидії корупції" Дмитром Шерембеєм лобіює інтереси фармацевтичних компаній та виплачує гроші суддям, прокурорам і співробітникам НАБУ "за наукові консультації".

Наприклад, ці "борці з корупцією" пропускали через рахунки своїх псевдо-громадських організацій кошти, отримані від "Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом і малярією" ("The Global Fund to Fight AIDS,Tuberculosis and Malaria"), та переказували матеріальну допомогу на банківський рахунок голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Володимира Курпіти.

Чи, наприклад, платили за "наукові консультації" судді Печерського районного суду Києва Олесі Батрин.

Тому я дуже сподіваюсь, що приватний підприємець Каленюк, яка себе з незрозумілих причин чомусь називає "громадською активісткою", замість того, щоби розповідати про хорватські проблеми, розкаже, як вона разом з приватним підприємцем Шабуніним, приватним підприємцем Шерембеєм, приватним підприємцем Стефанишиною та приватним підприємцем Устіновою в 2014 році влаштовувала пікети, вимагаючи від Міністерства охорони здоров’я закупляти препарат "Креон" виробництва компанії Abbott/Abbvie.

Для того, щоби освіжити пам’ять пані Дарини, докладаю податкову виписку про надходження коштів на рахунок члена правління "Центру протидії корупції" Шерембея. У червоній рамочці – платежі від компанії Abbott/Abbvie, отримані "громадським активістом" якраз у той час, коли він разом з Каленюк і Шабуніним боровся за інтереси цього фармвиробника.

Власне, не бачу нічого поганого в тому, що кілька приватних підприємців натоптують кишені, обслуговуючи своїми ротами певних виробників певних фармакологічних препаратів – на те вони й підприємці, щоби прагнути прибутків, а не ганятись за збитками. Тим більше не бачу нічого дивного в тому, що через рахунки цих підприємців здійснюється легалізація хабарів, які сплачуються керівникам органів державної влади, суддям, прокурорам і співробітникам НАБУ – яка країна, такі й підприємці. Але мені незрозуміло, чому директор НАБУ Артем Ситник цілий рік терпів цих "громадських активістів" у складі Ради громадського контролю при НАБУ та відмовлявся виконувати законні вимоги народних депутатів про виведення шахраїв з цього органу. Невже Ситник також причетний до фінансових оборудок Шабуніна й Ко?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги