, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Це як щось пороблено!

10.7т

Це як щось пороблено! Мосійчук, відколи в нього почався конфлікт з пропутінським президентом Чеченської республіки Рамзаном Кадировим, час від часу "вмирає". Востаннє – тижні два тому було. Хто знову поширює ці безглузді чутки, які активно гуляють Фейсбуком, я не дуже розумію. Швидше за все, це робиться на Банковій, щоб дезорієнтувати нашу команду. І налякати. Іншої причини я не бачу.

Такі чутки, якщо вони йдуть з Банкової, свідчать лише про одне: про тиранію в країні. І стає страшно. Не за себе, не за команду – за країну. За те, що буде з Україною далі. Бо сьогодні ми маємо владу, яка саджає патріотів, фабрикуючи проти них справи, з більшим запалом, ніж це робилося навіть при режимі Януковича.

Сам Мосійчук до подібних "новин" вже встиг звикнути, ставиться до чергового "поховання" спокійно. Просить лише, щоб, коли знову починають писати подібні дурниці, ми швидше дзвонили його старенькому батькові і дружині та дітям – аби заспокоїти їх.

Бо ж доходить вже до абсудру. Розповідає мені голова нашого обласного осередку в Одесі Олександр Токарчук. Зібралися вони на районну конференцію Радикальної партії – а люди зранку прочитали новину, що Мосійчук начебто помер. І повірили. Почали конференцію з хвилини мовчання. Згадували героїзм Ігоря. Навіть поминальний обід влаштували. А потім з`ясувалося, що це фейк…

Це дуже цинічно, дуже низько, особливо зважаючи на те, що Мосійсук зараз дуже хворий, стан його достатньо важкий. Цинічно, як і те, що Артем Даниленко, начальник медичної частини слідчого ізолятора СБУ, цей український "доктор Менгелє", не надавав йому медичної допомоги, хоча Ігор втрачав свідомість.

Але є така прикмета: якщо пишуть, що ти помер, коли ти живий, то будеш довго жити. Будемо сподіватися, що ця прикмета збудеться.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги