"Халяву" у нас люблять!

2.5т

У Берегово значна частина бізнесу міста крутиться навколо двох об'єктів - оздоровчих комплексів із термальними водами "Закарпаття" й "Жайворонок".

І ці об'єкти ніби відзеркалення загальноукраїнської ситуації.

"Закарпаття" - типовий заклад совєтського типу. Побудований в часи СРСР як басейн для тренувань олімпійського резерву, він зберіг чимало "родимих плям" тих часів. Від працівників тут часто почуєш російську - в СРСР спорт був же російськомовний. Чимало вивісок також російською. Цілий день транслюється "Русское радио". Все це поєднується із тупою й невибагливою естетикою. Старі поржавілі ящички для одягу, які закриваються такими ж поржавілими ключиками з резинкою, які ти одягаєш собі на руку. Душова з поржавілими трубами, страшненькі туалети. Загальна роздягальня (правда, окремо для чоловіків і жвнок). Проте народ сюди охоче йде. Бо тут - халява. Заплативши за годину, можеш плавати, скільки тобі захочеться. Ніхто ж не контролює.

Інше - "Жайворонок". Тут,вважайте, Європа. Все чисто, блистить. Ящики для одягу на електронних замках. Кілька басейнів із різними "прибамбасами". Один басейн, до речі, закритий. Біля басейнів викладено велетенське зображення синьо-жовтого прапора. Й звучить переважно українська музика. І персонал спілкується українською.

Але тут халяви немає. Електронний браслет, який тобі одягають при вході в "Жайворонок", показує, скільки ти тут пробув. А за проведений час треба платити.

Хотілося, звісно, щоб переміг українсько-буржуйський "Жайворонок" над совєтським "Закарпаттям".

Але поживемо-побачимо... Халяву ж у нас люблять!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги