, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Українці і голандці. Частина ІІІ

926

Дивна річ, учора приймав вибачення від знайомих голандців. Люди абсолютно щиро просили вибачення за те, що їхні співвітчизники проголосували проти Асоціації з Україною. Зі свого боку вони намагалися щось пояснити своїм землякам через засоби масової інформації про життя в Україні, але марно. У моїх знайомих голандців жодних зобов'язань перед українським народом немає. Ті, хто ці зобов'язання мають у силу своїх посад і моральних обов'язків, вибачатися не поспішають знову роблять вигляд, що нічого не сталося і вони ні до чого не причетні.

У Нідерландах за останні пару місяців було написано про Україну більше, ніж за попередні 3 роки. Усі телешоу розкривали українську тематику, про нас не говорили хіба що найледачіші. Тут треба розуміти, що голандці дуже прагматичні люди і якби у цьому потоці переважала інформація здатна зацікавити пересічного мешканця країни вітряків, то шальки симпатій неодмінно хитнулися б у наш бік. Голандці були б за Асоціацію з країною зі здоровим державним апаратом і сприятливим інвестиційним кліматом, їм до вподоби співпрацювати з усіма, хто шанує правила і не розділяє красиві слова і корисні справи, тому цей референдум - жирна двійка усім тим, від чиєї політичної волі і профпридатності залежить наше життя останні роки. Це вони нічого не зробили у нашій країні, щоб вона стала привабливіше для прагматичних голандців (ширше європейців). Мало хто знає, що за сингапурським дивом стояв голландський економіст Альберт Вінсеніус, він багато у чому допоміг сингапурцям і Лі Куан Ю особисто, тому що відчував бажання створити сильну, правову країну і навіть порідненість душ. Референдум чітко показав, що Вінсеніус навряд чи схотів би працювати з нинішнім українським урядом.

Вчора запам'яталася ще одна фраза: "Після референдуму у нашого прем'єра будуть проблеми". Сказав цю фразу, звісно, голландець. Він знає, якщо дії уряду не відповідають сподіванням населення, то це проблема, яку уряд зобов'язаний розв'язати. В Україні нинішній уряд успадкував у попередніх здібність ігнорувати сподівання суспільства, саме тому голландці проти асоціації з таким партнером.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги