Недогвалтована Конституція

3.5т

Майже після кожної зміни влади в Україні відбувається спроба змінити а насправді зґвалтувати головний закон нашої держави - Конституцію під себе любимих. Нашу Конституцію намагалися зґвалтувати за допомогою псевдореферендуму, Конституційного суду а зараз більшостю "цинічних бариг" які гріють дупи у Верховній раді.

І дійсно саме цинічне зґвалтування Конституції України відбувається зараз в часі війни коли має діяти пряма норма Конституції яка забороняє під час війни вносити будь які зміни до тіла основного закону держави. Президент Петро Порошенко і його офшорно-олігархічна банда під виглядом вкрай необхідної для нації та держави судової реформи протягли зміни до Конституції які передбачають узурпацію судової гілки влади Адміністрацією Президента.

На часі окрилений легкістю з якою було згвалтовано Конституцію в частині судочинства, Президент Порошенко планує найближчим часом повторити фокус-покус і втиснути до чинного тексту основного закону так званий особливий статус Донбаса.

Якщо ж говорити про необхідність змін до Конституції які мають бути проведені після Перемоги у національно-визвольній війні на Сході то першо чергово має бути вирішено питання двовладдя, дуалізму влади. Виключно український народ на референдумі має визначитися в якій країні і з якою формою правління ми хочемо жити? Президентською? Парламентською?

Не давши відповідь на це наріжне для Конституції питання українці приречені на безкінечні внутрішньо-політичні конфлікти які несуть пряму загрозу існуванню нації і держави.

Відстоюючи соціальні та національні права українців мусимо будь, що протистояти ґвалтуванню Конституції адже згідно ст. 5 єдиним джерелом влади в Україні є народ і тільки народ після закінчення війни на всеукраїнському референдумі має сказати які зміни до Конституції вносити а які ні.

Сьогодні ж не святкувати День Конституції треба а захищати головний закон держави від посягань брудних політиків-узурпаторів.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости