БлогиМир

Який сніданок є найбільш корисним

6.2т

Чим більше Ви сидите, тим менше енергї витрачаєте. І навіть пару десятків кроків по офісу протягом дня ситуацію не змінюють. Тому, щоб з роками не набирати зайвого, Вам все одно доведеться рухатись більше і переглянути Ваш денний раціон. 

Основу його (тобто тричі в день) мають складати ОВОЧІ (свіжі або варені до хрусткого стану "al dente") - 3/4 тарілки, все інше - БІЛКОВИЙ ПРОДУКТ (яйця, кисломолочний сир, риба, птиця, рослинний протеїн). 

А два черпаки каші - не для Вас. "Ну як же ж так, а наші діди їли, в основному, каші!", - скажете Ви. А діди махали косами, рубали дерева, працювали в полі, і робили це від схОду сонця і до його захОду. Раз Ви не махаєте, не рубаєте і не працюєте фізично, Вам дозволяється лише шматочок твердого зернового хліба або ложку-дві гречки. І то - лише зранку.

Хочете більше?:) Бігайте, віджимайтеся, підтягуйтеся, кидайте м'яч, присідайте з мішком піску - тоді можна буде трошки більше.

Ось мій сніданок.

- Яйце, зварене нам'яко, 

- 2 маленькі помідорчики, 

- листя салату, 

- жменька ягід чорноплідної горобини, 

- половинка солодкого перцю, наповнена хумусом і полита соусом песто, 

- гілочка портулаку, 

- натуральна кава з ложкою молока БЕЗ цукру:), 

- капсула глюкозаміну і омега-3.

Для тих, хто цікавиться.

Портулак - листовий овоч, дуже багатий біологічно цінними речовинами (особливо - цинком, каротиноїдами лютеїном і бета-каротином, гама-ліноленовою кислотою). Має протизапальну дію, покращує стан шкіри, сприяє зменшенню алергій, екземи, атопічного дерматиту, посилює здатність печінки до детоксикації, нормалізує рівень глюкози.

Глюкозамін - природня речовина, яка виробляється хрящовою тканиною суглобів. Бере участь у формуванні шкіри, нігтів, кісток, сухожиль, клапанів серця.

Має протизапальну дію, знижує ризик розвитку багатьох захворювань, пов'язаних із старінням (серцево-судинні, діабет та інші), тобто є геропротектором.

Омега-3 також мають протизапальну дію, зменшують агрегацію (злипання) тромбоцитів, чим знижують ризик утворення тромбів (тромбози, інсульти, інфаркти), сприяють більшій еластичності судин.

Кава - джерело біологічно активних речовин, зокрема, хлорогенової кислоти, зменшує ризик розвитку запалень печінки, цукрового діабету 2 типу, хвороби Альцгеймера, покращує пам'ять, тонізує і є антидепресантом.

Знаєте що? Зупиніться на мить, підніміть голову, подивіться на небо, вдихніть запах квітів і по-справжньому, так, аж до глибини душі відчуйте, що життя фантастично прекрасне!

Читайте все новости по теме "Жить здорово" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги