В житті кожного з нас присутні мрії. Про сильну, вільну, могутню країну, щасливий народ, добробут та гідне життя разом із своєю сім’єю та дітьми. Заради цього і хочеться творити і жити. Все це було і у житті Віталія Васільцова. Було, допоки його не обірвала куля, на Великій Житомирській, 18 лютого, 2014 року. Після тих лютневих подій, почалась нова історія нашої держави. Як і сотні, тисячі років тому, її пишуть кров’ю кращі представники української нації, саме таким і залишиться в пам’яті Віталій Васільцов.

Віталій, разом з дружиною Наталією та двома донечками – Іванкою та Даринкою, жив у селі Жорнівці, неподалік Києва. Він був ландшафтним дизайнером і знавцем квітів. Він завжди дивував свою сім’ю найкращими рослинними композиціями: квіти, дерева, різноманітні кущі та птахи, все це було навколо їхнього будинку. А ще, були мрії та задуми, які розстріляли.

Сьогодні, вже вдова, Наталія картає себе за слова, що сказала чоловікові в той злощасний день, коли він вкотре зібрався на київський Майдан. Щойно вона хотіла відлучити від грудей донечку Даринку, бо треба було на два дні поїхати з дому, тому, коли Віталій вирішив знову їхати, сказала йому:

- Добре їдь, але в цей раз востаннє!

Ці слова стали пророчими…Віталій дійсно поїхав востаннє. "Напередодні він ніби відчував щось лихе: сходив у церкву, причастився…А ще, він по-особливому, подовгу, що було не схоже на нього, затримувався біля кожного деревця. Був засмученим, ніби прощався з ними, підсвідомо розуміючи, що навесні не зможе про них попіклуватися", - згадує Наталія.

Дружина каже, що у цілому світі не було справи, за яку б не брався чоловік. Все робив якісно і з задоволенням. Пригадує, як Віталій говорив:

- Нема такої праці, щоб не виконати її. Є лише бажання виконати її чи не виконати. Ті, хто хочуть щось зробити, обов’язково зроблять і набудуть необхідний досвід. "Сам збудував будинок, все облаштував. Дуже любив наших донечок. Подовгу проводив з ними час. У серпні 2012 року народилася друга донька Дарина. Ця подія ще більше активізувала життя Віталія як у родині, так і громаді. Віталій водив Іванку до лісу, показував мурашники, розповідав про флору і фауну. Він був справжнім патріотом, що привчав дітей до українських традицій", - ділиться спогадами Наталія. Тож Віталій був справжнім чоловіком для своєї родини, прикладом мужності та жертовності. А дружина Наталія вірить, що її коханий завжди буде поряд, мов янгол-охоронець: вбереже, підкажить, захистить…

Сьогодні, родина Героя Небесної сотні Віталія Васільцова є підопічними благодійної платформи "Люди допомагають людям". Тож закликаємо всіх людей доброї волі не залишатися осторонь і допомогти.

ВАСІЛЬЦОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА NATALIIA VASILTSOVA 4188370025780274 (Райффайзен банк Аваль)

ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ! КОМУ ДОПОМАГАЄШ ТИ?

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги