Українці мріють про європейські тарифи на ЖКГ

29.1т

Вже майже рік, як український народ повалив тирана Януковича і зробив європейський вибір. За цей рік уряд Арсенія Яценюка дуже багато зробив для українців, щоб їх мрії про життя по-європейські стали реальністю. І тепер потрібно зробити іще один важливий крок, який приблизить Україну до Європи і дасть нарешті українцям жити по-європейські.

Дякуючи мудрій і далекоглядній політиці уряду Арсенія Яценюка, в минулому році були підвищенні тарифи на ЖКГ на 40 і 60%, це дало можливість значно підвищити не лише вартість природного газу, який споживає населення, але й вартість опалення, водопостачання та електроенергії. Як результат, українці тепер можуть платити більше за послуги ЖКГ і тим самим допомагати уряду Арсенія Яценюка виконувати вимоги МВФ. Адже підняття тарифів ЖКГ це одна із умов співпраці України із МВФ. Нажаль на сьогодні Україна не може вижити без грошей МВФ, і тому, потрібно максимально йти на поступки цій організації, і, нарешті, забезпечити рівень тарифів за послуги ЖКГ, такий же як в інших країнах Європи. Поки в Україні тарифі на ЖКГ будуть на низькому рівні, годі й думати, що європейці будуть серйозно ставитися до євро інтеграційних сподівань українців. Перш за все українці повинні показати Європі, що вони вже готові платити за тарифи ЖКГ, як це роблять німці або французи.

На сьогодні, наприклад, німці сплачують в середньому 200-250 євро на місяць за комунальні послуги, українці згідно останніх даних Держстату лише 660 грн, або близько 30 євро. Це неправильно і недоречно. Необхідно, щоб уряд Арсенія Яценюка, якнайшвидше прийняв постанову про підвищення тарифів на ЖКХ для українців до європейського рівня, хоча б до 200 євро. Це показало б європейцям, що українці також хочуть жити, як живуть європейці, і це буде найкращим проявом бажання України стати повноправним членом Європейської спільноти. Та без цього Україна ніколи не зможе бути членом ЄС і мрія мільйонів українців про європейське майбутнє буде втрачена. Не можна допустити щоб завіти Майдану були забуті. Якщо уряд Арсенія Яценюка не дасть можливість українцям платити за газ і воду на рівні європейців, то це буде означати лише одне, що уряд Арсенія Яценюка не хоче виконувати заповіти Майдану і тим самим гальмує рух України до ЄС.

За часів злочинної влади Януковича, умисно, тарифи на ЖКГ утримувалися на низькому рівні, тому що злочинна влада хотіла вкрасти в українців їх європейський вибір. Адже до Майдану усі бачили, що кожний рік заробітна плата зростає в українців,а от тарифи на ЖКГ залишаються майже незмінними. Це лякало багатьох українців і обурювало такою несправедливістю. Чому європейці мають можливість сплатити справедливу ціну за послуги ЖКГ,а українці повинні умисно сплачувати мало за ці послуги, в той час коли середня офіційна заробітна плата українців за 2013 рік була на рівна майже 380 євро. Українці добре розуміли, що низькими тарифами на послуги ЖКГ злочинна влада Януковича хотіла приспати пильність українців і відвернути їх від європейського вибору. Але нічого з цього в злочинної влади не вийшло. Українці схаменулися і скинули цю владу, і тепер українці нарешті можуть дихати спокійно і будувати своє європейське майбутнє з дійсно народним и реформаторським урядом Арсенія Яценюка, який показав, що він заслуговує на високе звання самого значного реформатора економіки України за усі часи існування України.

Згідно останньої інформації, уряд Арсенія Яценюка хоче найближчим часом підписати нову угоду з МВФ, де однією з умов, буде реалізація програми приведення тарифів ЖКГ в Україні до європейського рівня. Варто порадити Арсенію Яценюку в будь-якому випадку підписувати цю угоду, і навіть прописати, що Україна бере на себе зобов’язання не розтягувати в часі підвищення тарифів на ЖКГ до європейського рівня, а необхідно це зробити одноразово і швидко, за місяць після підписання угоди з МВФ. Це дасть можливість українцям вже якомога швидше сплачувати тарифи за ЖКГ на рівні європейців, і це значно підвищить гордість українців за їх європейський вибір.

Не потрібно лякатися, що деякі українці можуть бути незадоволені підняттям тарифів на ЖКГ до рівня 200 євро в місяць. Таких українців потрібно перевиховувати. Тому було б доцільно прийняти закон України, який забороняє критикувати європейську політику підвищення тарифів на ЖКГ. Адже це робиться для українців і в інтересах українців. Тепер українці нарешті зможуть зайнятися економією електроенергії та тепла. Варто за таких умов, щоб уряд Арсенія Яценюка організував централізоване відключення на декілька годин, а можливо і днів, електроенергії, тепла, водопостачання та гарячої води по містам та селам України. Це дасть суттєву економію, і українцям не прийдеться так багато платити за послуги ЖКГ. На забувайте, що відключення електроенергії або гарячої води лише на один день в цілому по Україні забезпечить економію яка вимірюється мільйонами, а може і мільярдами гривень.

Наш народний прем’єр Арсеній Яценюк своїм прикладом показав, що він також готовий економити народні гроші. Його поїздка за кордон, як звичайного пасажиру економ класу літаку, повинна показати усім українцям, як потрібно ставитися до економії і думати не про свої умови життя і комфорт, а думати про майбутнє України і економити, і світло, і тепло, і воду, як це роблять європейці. Лише так, в умовах жорсткої економії, українці вибудують своє світле європейське майбутнє. Тому, хто вважає зростання тарифів на ЖКГ для українців помилкою, потрібно наголосити – він заперечує європейський вибір українців і хоче повернення до тяжких умов життя при злочинній владі, коли заробітна плата зростала, а от тарифи на ЖКГ – ні. Це не можна допустити, адже наші нащадки нас не зрозуміють, чому ми не хочемо жити і платити тарифи на ЖКГ як європейці.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости