УкрРус

Необхідно очистити владу від "нащадків Кагановича"

33.8т

Сьогодні панують антиукраїнські настрої в політиці влади по відношенню до українського села. Складається враження, що в уряді працюють "нащадки Кагановича", який вважав, що головне зло – це український селянин, який є успішним господарником і патріотом.

Нині владні ініціативи по скороченню сільських шкіл, сільських вчителів, "оптимізації" стипендій, зменшення бюджетного замовлення на аграрні спеціальності, переведення на місцеві бюджети утримання ПТУ та технікумів – все це найбільше позначається на селі та сільських родинах. Я вже не кажу про систему оподаткування, яка стимулює агрохолдинги, тобто мільйонерів та мільярдерів і фактиично знищує фермерство та малий аграрний бізнес.

Нам би варто спільними зусиллями очистити владу від цих умовних "нащадків Кагановича", які хочуть перетворити українські села на території для заробляння коштів та спонукати селян переселятися до селищ і міст. А також зупинити цю антиукраїнську політику по відношенню до українського села та селянина, особливо в контексті ухвалення бюджету на 2017 рік та "нових ідей" щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги