Магія жовтня: як досягнути омріяного

1.8т

Почався сезон дощів, із дерев облітає листя, холод починає заповзати не тільки в наші оселі, а й у наші душі і серця. Раніше люди глибше відчували зв'язок із природою, а зараз, коли він майже втрачений, ми страждаємо від сезонних депресій, - пише Олена Кузьмич у своєму блозі на ТСН.ua.

Щоб хоч трохи відновити цей зв'язок, можна скористатися магічним календарем друїдів, кельтських жреців, які пильно стежили за природою та змінами у ній. Для кожного періоду року вони обирали рослину, якості якої чи не найкраще ілюструють місяць, та поради, які необхідні на цей час для людей.

Період від 30 вересня до 27 жовтня друїди присвячували плющу, цій вічнозеленій в'юнкій рослині, яка має силу досягати аж до 30 метрів у довжину. Плющ росте у Європі, а також у Північній та Центральній Азії. Ця рослина ще здавна асоціювалася із пророчим екстазом, тому друїди шукали цю рослину, щоб отримати для своєї магічної роботи натхнення, яке лежало поза межами їхніх можливостей.

Плющ асоціюється із такими древніми богами, як Бахус і Діоніс (римська та грецька версії бога рослинності, виноградарства, виноробства, продуктивних сил природи, натхнення і релігійного екстазу). Чаші для вина іноді виготовлятися із деревини плюща. В'язанки плюща навіть підвішували до вивісок таверн, адже вірили, що він захищає від оп'яніння.

У Великобританії і зараз останній сніп пшениці на полі підв'язують плющем. Його називають "плющовою Дівою" і асоціюють із прадавньою богинею-матір'ю, богинею землі. Плющ також символізує чіпкість, безжалісність, досягнення мети, подолання перешкод, підтримку та пошуки себе. Щоб відчути древній зв'язок із природою, не піддатися осінній депресії та покращити самопочуття у жовтні, скористайтеся цими порадами для місяця плюща:

1. У місяць плюща спробуйте сконцентруватися на натхненні. Які речі чи справи вас надихають? Звідки ви черпаєте енергію? Як збільшити рівень натхнення? Протягом цього періоду читайте книги, у яких йдеться про мотивацію, жіночі та чоловічі практики, особистий розвиток тощо. У погожі дні спробуйте читати ці книги під деревом, стовбур якого вкрив плющ, - так ви більше відчуєте зв'язок із природою, а також отримаєте натхнення і насолоду від споглядання рослин.

2. Щоб отримати натхнення, слід час від часу заспокоювати розум. Тож цього місяця треба добряче попрацювати над тим, щоб вирішити всі внутрішні конфлікти і позбутися усіх тривог, які вас непокоять. Цей шлях буде досить важким і тернистим, адже нам іноді важко зізнатися навіть самим собі у страхах та комплексах, які нас непокоять, але період місяця плюща чи не найкраще підходить для вирішення внутрішніх проблем. Не бійтеся звернутися до психолога, ділитися своїми переживаннями із друзями і дивитися в очі своїм страхам. Можливо, на цьому шляху вам доведеться дійти до самої суті проблеми, щоб звільнитися від неї.

3. Плющ - це рослина, яка вкриває не лише дерева, але й яку часто висаджують на могилах, бо вона символізує триєдиний цикл життя, смерті та відродження. З цієї причини люди іноді бачать лише темну частину природи цієї рослини. Тому протягом цього місяця варто пам'ятати про те, що у кожного із нас є темний бік, але є і світлий. Ці обидві сили необхідні для повноцінного життя. Помізкуйте над подвійністю вашого его у жовтні, про стосунки із іншими і визначіться для себе, як і коли вам потрібно показувати свій світлий чи темний бік. Ви навіть можете придумати план, як використовувати ці внутрішні сили для того, щоб швидше та легше досягнути омріяного.

4. У жовтні можна виготовити мішечки для амулетів, використовуючи магію плюща. Наприклад, листочки плюща, імбир та ехінацея у жовтому мішечку можуть захистити вас від поганих звичок, а листя плюща, цикорій, морська сіль і шавлія у синьому мішечку не дозволять вам витрачати дуже багато грошей. Але, зрозуміло, ці амулети діятимуть лише якщо ви вірите у подібні речі.

5. Езотерики вірять, що щоб уникнути дорожніх пригод, потрібно покласти листок плюща у бардачок вашої автівки (але при цьому правила дорожнього руху ніхто не скасоував). Також якщо ви гордий власник будинку, то ви можете виростити плющ коло вхідних дверей, щоб злі сили не могли потрапити в будинок. Гарного вам місяця плюща!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги