Чому не воювали за Крим?

45т

Путін в інтерв'ю німецькому виданню Bild вчергове визнав участь російських збройних сил в анексії Криму в лютому 2014 року. Путін бреше, що "мы не воевали, не оккупировали никого, нигде не стреляли, ни один человек не погиб в результате событий в Крыму. Мы использовали вооружённые силы только для того, чтобы сдержать находившихся там двадцать с лишним тысяч военнослужащих Украины от вмешательства в свободное волеизъявление людей, проживающих там".

Про те, що російські військові захоплювали наш Крим - ні для кого не було таємницею з самого початку агресії. Найбільша загадка сучасної історії інша: чому наш величезний військовий контингент чи хоча б його частина не захищали рідну землю? Такої ганебної здачі світова історія ще не бачила. Я твердо переконаний - якби силою зброї захистили Крим, не було б зараз війни на Донбасі. Саме тому з парламентської трибуни я закликав воювати за Крим. На жаль, мої заклики були гласом волаючого в пустелі і московська агентура в Україні зробила все, щоб здати наш пів-острів без бою. Ця продажна агентура досі комфортно почуває себе в українській владі.

Відповідь на питання - чому не воювали за Крим? - могло б частково дати засідання Ради нацбезпеки і оборони України, яке відбулося в 20-х числах лютого 2014 року під головуванням Турчинова. Я кілька разів вже звертався до Порошенка і Турчинова з проханням оприлюднити стенограму того вирішального засідання РНБО, але, на жаль, влада її досі втаємничує від суспільства. І знають, що приховують - на тому засіданні частина його учасників переконувала не воювати за Крим. Тому я вкотре звертаюся до Порошенка і Турчинова з вимогою опублікувати стенограму засідання РНБО. Українське суспільство має право знати про роль кожного політика у ганебній здачі Криму. Зрада і слабкодухість політиків не можуть бути державною таємницею!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги