Підписана Конвенція РЄ про комплексний підхід до питань безпеки під час спортивних заходів

889

Від імені України підписав Конвенцію Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів.

Церемонія підписання Конвенції пройшла у Парижі на стадіоні "Стад де Франс" за участю керівників Ради Європи, УЄФА та міністрів країн-підписантів. До Конвенції приєдналися ще 13 європейських держав. Зокрема, Болгарія, Греція, Грузія, Литва, Нідерланди, Швейцарія, Португалія, Франція та інші.

Дія Конвенції зосереджена на трьох основних напрямках: порядок, охорона та безпека. Вона також спрямована на сприяння гостинності та забезпечення безпеки глядачів всередині і зовні стадіонів, покращення діалогу між поліцією, місцевими органами влади, футбольними клубами та вболівальниками.

Конвенцією передбачається посилення міжнародного поліцейського співробітництва, впровадження більш ефективних заходів для запобігання і покарання за хуліганство, як під час футбольних матчів, так і інших спортивних подій. Йдеться, зокрема, про дотримання заборони на використання піротехніки під час матчів, унеможливлення расистських, ксенофобських та дискримінаційних проявів на стадіонах.

Підписання Конвенції – це дуже важливий крок України, який підвищує наш міжнародний престиж. Ми приєднуємося до переліку цивілізованих європейських держав, які прагнуть проводити спортивні події за принципами fair play. Щоб футбольні матчі дарували людям справжнє свято та проходили у мирній, гостинній, дружній атмосфері.

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги