, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Як Саакашвілі півтора роки протирав штани

4.9т

Десь півроку тому я порівнювала Саакашвілі із папугою жако - і балакучий, і клювик нічо так. Міхо вийшов на брифінг і по суті підтвердив стару оцінку. Ніяких нових меседжів не було, скоріше квінтесенція риторики стандартної останнього десятиліття всіх ключових гравців укрполітики.

- "Ціль моєї партії -- повалити цю владу, владу бариг", нашою метою є дострокові вибори в стислі терміни".

- Старе-добре-дванадцятирічної витримки "Коломойський буде сидіти. Я такими словами не розкидаюся. Коломойський буде сидіти і Швейцарія чи Малайзія його не врятують".

- Загравання з правим електоратом. "Рабинович та Коломойський хіба більше люблять Україну, ніж я? Здається, я єдиний в Україні, хто має лише українське громадянство".

- Визнав, що був банальним хлопчиком для серцебиття. "У Порошенка був шанс використовувати мене для реформ, а не для інтриг".

- Використання американізації політики. Продовження теми "я кращий друг Трампа". "Щодо Трампа, то я його добре знаю, але він непередбачуваний. Наша влада вміє тільки брати гроші, а він може просто не дати".

- Старе і добре заперечення очевидного в стилі Людвіга Аристарховича. "Не було такої партії "Хвиля". Я такої партії не робив".

- Визнав, що півтора роки в Одесі тупо протирав штани. "такий орган, як ОДА треба ліквідувати, нічим корисним вона не займається".

Висновок. Ця прес-конференція в плані інформації скоріше в мінус, чим в плюс. Визнання власної несамостійності, некомпетентності, дрібка популізму - всі складники, аби перетворитися в сіру плісень української політики.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги