Нинішня заява прем'єра - це "удар в штангу"

6.3т

Щоби закінчити тему мого сьогодняшнього "призначення" на посаду міністра соцполітики:

1. Безумовно приємно, що Прем'єр виділив мою скромну персону серед тих людей, що можуть очолити мінсоцполітики;

2. Але, чітко стою на принципах ст. 83 Конституції, що саме коаліція "вносить пропозиції щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів України". Тому, те що озвучив Яценюк - його власне бачення складу КМУ. Не більше цього.

3. Я не є "блуждающим форвардом", а є представником команди Блоку Порошенка, яка і буде визначати своїх представників у майбутньому Уряді. На сьогодняшній день жодних рішень чи навіть обговорень цього питання У Блоці Порошенка не відбувалося. Персональних розмов зі мною на цю тему поки також не велося!

4. А що відбувалося? І що робится? Йде робота над коаліційною Угодою, над планом дій майбутньої коаліції. І ось це для мене справді принципове питання. Мені надзвичайно важливо, що саме буде робити мінсоцполітики, а не те хто стане його міністром.

5. Ті зто мене особисто знає чудово розуміє, що мені цікаві саме ПРИНЦИПИ, а не посади. Ось саме над принципами я і працюю зараз у складі переговорної групи по напрацюванні коаліційної угоди.

6. Мені здається, що нинішня заява Прем'єра є передчасною. Не знаю, хто порадив йому це зробити але це однозначно "удар в штангу". У суспільства складається просто хибне ставлення про коаліційні перемовини. Люди думають, що ми там лише "посади ділимо". І лише про це думаємо.

7. За весь час роботи над коаліційною угодою я ні разу не чув питань про "поділ портфелів". Дискусії є, але лише над питаннями проведення реформ: ідеології, напрямків, термінів. Ось саме цим ми займаємось зараз.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости