Чи допустить Путін, аби Меркель стала лауреатом Нобелівської премії Миру?

9.1т

Російські телеканали дають прямі вказівки бойовикам, що ті мають робити найближчим часом. З’ясовується, слід захопити Маріуполь, щоби Міжнародний валютний фонд не надав позику Україні, причому бойові дії бажано розпочати до 11 березня, коли розглядатиметься це питання.

Як бачимо, не потрібно явок, паролів, кур’єрів, секретних депеш і такого іншого. Усе просто. Російське телебачення взяло на себе роль координатора бойових дій на Донбасі. Звісно, без прямих вказівок Кремля прості кореспонденти російського телебачення таких викрутасів собі не дозволили б.

Мінські домовленості вкотре стали розмінною монетою для Путіна. Не може хижак, який відчув смак крові, зупинитись. Він або продовжуватиме свою криваву справу, або його приб’ють. Особливого присмаку додає той факт, що до операції з умиротворення агресора підключилась Ангела Меркель. Подейкують, що за це їй можуть присудити Нобелівську премію Миру.

На подібну відзнаку претендував Путін, але анексія Криму і війна на Донбасі перекреслила всі його сподівання. Зрештою, було би дивно, якби Гітлер чи Сталін свого часу удостоїлися чогось подібного.

Схоже, Меркель стала заручницею власних ілюзій, коли подумала, ніби Путіна можна вмовити припинити війну. Крім того, їй, мабуть, не дають спокою лаври ймовірного Нобелівського лауреатства. Але навіть заради дружби з німецьким канцлером Путін не відмовиться від руйнації України, та й дружби як такої вже нема, бо Німеччина відіграє зовсім не ту роль, на яку розраховувала Росія.

Єдиний, хто може поставити Путіна на місце, - Барак Обама, лауреат Нобелівської премії Миру. Тоді казали, що високу відзнаку йому дали авансом. Американський президент може сповна відпрацювати покладену на нього відповідальність за збереження життя на планеті Земля.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости