Як вкрасти з держбюджету 12,5 млн гривень

8.8т

В совецькі часи напередодні Нового року чиновники ходили в баню.

Зараз напередодні Нового року чиновники в поті чола розкрадають кошти з держбюджету року який минає.

29 грудня 2015 року Державна Пеніцитарна служба провела тендер по закупівлі каші перлової з м'ясом та субм'ясними продуктами на загальну суму ні мало ні багато а 12,5 мільйонів гривень. В результаті певних махінацій за участі Антимонопольного комітету, який зняв з торгів фірму, яка перемогла право на постачання згаданих вище консерв отримало ТОВ "Лекка" з статутним капіталом 15 000 гривен. І вже нібито 30 грудня ТОВ "Лекка" поставило ці консерви на склади ДПсУ. Насправді ніхто нічого нікуди не поставляв, а за допомогою нехитрої схеми і фірми-прокладки, якою по суті являється ТОВ "Лекка", чиновники ДПсУ вкрали з держбюджету 12,5 мільйонів гривен.

Враховуючи, що в даному випадку на лице факти відвертої корупції та розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах, я, як народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка, звернувся з відповідною заявою про злочин до Національного антикорупційного бюро. Наразі я маю на руках всі документи, які доводять корупційні злочини чиновників ДПсУ при проведені цього тендеру і передаю їх в НАБУ. Окрім цього звертаюся до міністра юстиції Павла Петренка, щодо вжиття всіх необхідних заходів за для викорінення корупції серед підлеглого йому керівництва ДПсУ.

Для контролю особисто передам копії цих документів голові парламентського комітету по боротьбі з корупцією Єгору Соболєву.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги