Україна-Ісландія: наші фани на матчі будуть

1.6т

Є ідея! Я тут закинув по своїх знайомих у ФФУ одну тему, але, думаю, закріплю й тут, щоб потім не казали, що я не казав.

5-го вересня Збірна України розпочне відбірковий на ЧС2018 матчем з Ісландією. Теоретично на НСК "Олімпійський" і гарантовано без глядачів. Ну бо дискваліфікація у нас. Буває.

Так от. Фанів на стадіон не пустять. Але ж ніхто не сказав, що не можна зібратись під стадіоном!!!

Там є велетенська Троїцька площа. Практично пуста, рівнинна територія. Яку можна обгородити, поставити рамки металошукачів і зробити цілком пристойну фан-зону. Поставити сцену і на ній екран. Або кинути проектор з трансляцією на стіну будинку, який впирається у територію НСК. То вже питання техніки. Поставити трохи світла/звуку, думаю, знайдуться виконавці, які не будуть проти виступити перед матчем. Розставити по периметру кейтерінг. Зробити якусь символічну ціну за вхід, щоб це відбити (безкоштовно ризиковано – зруйнуємо фан-зону).

Думаю, що 10 000 горлянок, які цілком реально зібрати під "Олімпійським", забезпечать адекватний супровід матчу так, щоб це було чутно на полі і щоб наші хлопці чули, що вони на полі не самі! І за фаєри ніхто не насварить)!

В принципі в мене все. Якщо з*явиться бажання написати щось на кшталт "я манав за них надривати горлянку, їм мільйони платять, а вони грати не хочуть", то будьте ласкаві писати це не в коментарях, а собі вдома пальцем на дзеркалі після душу. Значить ця тема не для вас, "глорі бої".

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги