УкрРус

Україна-Ісландія: наші фани на матчі будуть

3.4т

Є ідея! Я тут закинув по своїх знайомих у ФФУ одну тему, але, думаю, закріплю й тут, щоб потім не казали, що я не казав.

5-го вересня Збірна України розпочне відбірковий на ЧС2018 матчем з Ісландією. Теоретично на НСК "Олімпійський" і гарантовано без глядачів. Ну бо дискваліфікація у нас. Буває.

Так от. Фанів на стадіон не пустять. Але ж ніхто не сказав, що не можна зібратись під стадіоном!!!

Там є велетенська Троїцька площа. Практично пуста, рівнинна територія. Яку можна обгородити, поставити рамки металошукачів і зробити цілком пристойну фан-зону. Поставити сцену і на ній екран. Або кинути проектор з трансляцією на стіну будинку, який впирається у територію НСК. То вже питання техніки. Поставити трохи світла/звуку, думаю, знайдуться виконавці, які не будуть проти виступити перед матчем. Розставити по периметру кейтерінг. Зробити якусь символічну ціну за вхід, щоб це відбити (безкоштовно ризиковано – зруйнуємо фан-зону).

Думаю, що 10 000 горлянок, які цілком реально зібрати під "Олімпійським", забезпечать адекватний супровід матчу так, щоб це було чутно на полі і щоб наші хлопці чули, що вони на полі не самі! І за фаєри ніхто не насварить)!

В принципі в мене все. Якщо з*явиться бажання написати щось на кшталт "я манав за них надривати горлянку, їм мільйони платять, а вони грати не хочуть", то будьте ласкаві писати це не в коментарях, а собі вдома пальцем на дзеркалі після душу. Значить ця тема не для вас, "глорі бої".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги