Головна надія України на Олімпіаді

10.3т

Якби не розумів, що для спортсменів уявляє собою Олімпіада, то подумав би, що українська збірна просто плавить міністра спорту та голову Національного олімпійського комітету. Чи то наврочив хто, проте вчора ми знову залишились без медалей.

Але Олімпіада все ще незавершена, і ще трохи шансів вибороти золотий комплект нагород в українців є.
Сподіваюсь, що саме цим у десятий день займуться наші борці, які вийдуть сьогодні на олімпійські килими близько 16-00.

Головні надії України в десятий день пов'язані перш за все з киянином Жаном Беленюком, який розпочне свої змаганння з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кг з туру з 16.

Слід також уважно придивитись до категорії до 130 кг, де стартує Олег Чернецький з Івано-Франківщини.

Десь за годину до того розпочнуться відбірні змагання у веслуванні на байдарках та каное, де Україна також має своїх представників. Ще нещодавнього юніора Павла Алтухова, який стартує близько 15-15 на дистанції 1000 м та дует байдарочниць Анастасія Тодорова та Інна Грищун, які стартують приблизно о 15-25.

О 17-00 свою обов'язкову програму в синхронному плаванні представить наш дует Ганна Волошина/Лілія Ананасова. Після довільної програми дівчата йдуть п'ятими.

В окремих вправах в спортивній гімнастиці у чоловіків сьогодні відбудуться змагання на кільцях та в опорному стрибку, де боротимуться Ігор Радівілов та Олег Верняєв.

У ваговій категорії до 105 кг у важкій атлетиці за медалі спробує поборотись Роман Зайцев, а на завершення українці можуть повболівати за легкоатлетку Ольгу Земляк, яка пробилась у фінал бігу на 400 м і стартує в ньому близько 4-35 ранку за Києвом.

Тримаємо кулаки за наших!

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости