Людоньки добрі! Та не ганьбіться ж так!

38.6т

Людоньки добрі! Та хоч інколи читайте щось трошки з того, що перепощуєте, хоч відкривайте базові сайти, на які посилаєтеся. Весь інтернет переповнений посиланням на інтерв'ю рос. журналістки й громадського діяча Альбац, яка заявила, що раша видихнулася й починає виходити з війни та почала тихий вивід своїх військ. І всі перепощують, коментують, а ніхто навіть не пройшов за посиланнями на Ехо москви й не побачив, що інтерв'ю ще за грудень минулого року. А після такого "виходу з війни" ще було Дебальцево, бої під Маріуполем, затяті обстріли, погрози всьому світу ядерною зброєю... Це той прогноз, який уже не справдився, а його навіщось запустили в Україні, як нове одкровення.

І значно дрібніші ляпи:

Читаю захоплені коментарі,що Японія надала нам понад 4 мільярди доларів допомоги. Народ радіє, коментує, а в дійсності - проста помилка в заголовку від громадського. В самому тексті чітко й зрозуміло про 4 мільйони, що й логічно. Отже купа людей продемонструвала, що вони нічого крім заголовків не читають.

Ще недавно бачив перепости про пожежу в московському Манежі чи знищення цілого батальйону рашистського десанту. Знов купа телячої радості, коментарі, оцінки... А відкриваєш і бачиш, що обидві події відбулися років з 10 назад, а друге ще й у Чечні...

Та не ганьбіться ж так!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости