Агент Кремля, візаві Каддафі і Хусейна зустрівся з Садовим. Для чого?

29.3т

Спецпосланець Кремля і особистий соратник Путіна Кірсан Ілюмжинов відвідав нещодавно Львів. Його візит не був аж ніскілечки таємним, адже добродія Ілюмжинова прийняв мер Львова Андрій Садовий, і навіть провів екскурсію містом своєму гостеві. З цього приводу придворний сайт Кірсана Миколайовича подав трактування цієї поїздки:

"Илюмжинов во Львове - это новый тренд российской политики в отношении Украины".

Звісно, офіційно Садовий приймав Кірсана Ілюмжинова як президента ФІДЕ - Міжнародної федерації шахів. Справа в тім, що львів’янка Марія Музичук виграла чемпіонат світу з шахів серед жінок, і тепер між нею та китаянкою Хоу Іфань має відбутися матч за титул чемпіонки світу. Так ось, добродій Ілюмжинов прилетів до Львова, аби нібито особисто обговорити це питання з мером міста.

Ідея благородна. Але виникає запитання: для чого мер гордого галицького міста зустрічався з особою, яка вважається яскравим представником кремлівської системи, не без допомоги якої Ілюмжинов і обійняв президентську посаду? У період останньої кампанії за пост президента ФІДЕ Ілюмжинов декілька разів зустрічався з Путіним, і російські посольства по всьому світу працювали на забезпечення голосів національних федерацій різних країн світу.

Ілюмжинов не лише отримував смачні призначення у російській вертикалі влади, а й відіграє "посланця доброї волі", зустрічаюсь з різними світовими паріями – однодумцями РФ, від Каддафі і Башара Асада до Саддама Хусейна, не говорячи про божків та диктаторів рангом поменше.

У даному контексті слова про нові тренди російської політики є дуже цікавими. Нині важко сказати, що в голові Ілюмжинова, але без санкції Кремля він навряд чи міг би приїхати. Звісно, мова тут навіть не про шахи, бо вони в даному контексті займають вторинну роль у порівнянні з політичними ризиками: як може мер Львова недооцінювати той факт, що він зустрічався не лише з президентом ФІДЕ, а й з відвертим російським агентом впливу? І хто взагалі лобіює цього "президента" у коридорах української влади? Адже сам Ілюмжинов написав, що незабаром він збирається зустрітися з Петром Порошенком.

Якщо навіть сказаного мало, то варто додати, що фактичним спонсором ФІДЕ є нинішній керівник російської Федерації шахів Андрій Філатов, - права рука путінського олігарха Геннадія Тимченка… який потрапив під санкції ЄС, до речі.

Ось такі ось пішаки…

П.С. Добре, що помічник президента РФ Сурков не очолив теж якоїсь світової Федерації, а то б почалося…

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости