Урядовці повинні працювати для українського народу, а не для американського уряду

12.4т

Я здивований тим пафосом і великою радістю від того, що американська адміністрація високо похвалила низку українських міністрів, зокрема, міністра економічного розвитку і торгівлі, міністра фінансів та міністра АПК за активну роботу.

Я так розумію, що ця "активна робота" була проведена не на користь вітчизняного бізнесу, а з лобіюванням інтересів американського бізнесу та американських інвесторів. Адже існує низка фактів, які підтверджують, що ці міністерства не захищають національну економіку, а навпаки – лише ускладнюють і так непросте життя українського бізнесу.

До речі, нагадаю, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало пропозиції про виведення з об’єктів, що не підлягають приватизації, і таким чином готуючи до корпоратизації та можливої приватизації Чорнобильську АЕС, що викликало шок у представників Європейського банку реконструкції та розвитку і донорів, які сьогодні співпрацюють з Україною.

Подібна ситуація склалася і з гуманітарною сферою, зокрема, з системою освіти. На сьогодні, фактично, освітньою галуззю керують Мінекономіки та Мінфін, оскільки саме вони при мовчазній згоді Міністерства освіти і науки України визначають кількість державного замовлення, особливо на ті професії, які очевидно сьогодні "пріоритетні".

Так, лінгвістичний університет, який повинен забезпечити підготовку фахівців та майбутніх кадрів з іноземних мов, отримав акт державного замовлення усього на … 23 магістри! Також відбулось суттєве скорочення держзамовлення фахівців у галузях рибного, лісового господарств у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Хоча, цілком очевидно, що і наші законопроекти, і загальна логіка дій свідчить про те, що саме в цих галузях потрібно не зменшувати, а збільшувати кількість фахівців.

Отож, ми мусимо налаштовувати українських міністрів на те, що для них важливішими мають бути зустрічі з власним народом, а не з американською адміністрацією.

І якість їхньої роботи має оцінюватись тим, як вони працюють для української економіки, а не тим, що вони зробили для уряду США.

І нарешті - об’єктивну оцінку урядовцям має виставляти власний народ. І саме такою – народною – високою оцінкою варто буде пишатися!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости