"Нам ще рано писати книжки, бо наша історія має закінчитись добре"

9.2т

Був у свого друга. Ми довго розмовляли. Мабуть, всі подумали, що ми готуємо підступний план стосовно гаранта, але ні, ми цього не робили. Тому, Петре, не хвилюйся, все нормально, ми говорили про своїх. Чи може вони не свої? Я не знаю. Ми говорили про те, як було тоді і як є зараз. Ми говорили про тих, кого вже нема і про тих, кого, на жаль, забули.

"Володь, нас всіх розсудить історія". Так сказав мій друг і попросив, щоб я нічого не писав.

Але я напишу, бо не розумію, чому люди такі невдячні, чому, коли робиш добро, а через деякий час всі про це забувають і роблять вигляд, що нічого не трапилось.

Я не був членом "УКРОПу" і не впливав на процеси, але я точно знаю хто в це об'єднання вклав душу і пожертвував свободою, щоб насіння дало плоди. Але пройшов час і душу вирвали, а жертовність зараз зовсім не в ціні.

Мені важко дивитись на те як всі метушаться, бігають і вирішують свої проблеми, а хтось сидить в чотирьох стінах і тепер ні він, ні його душа нікому не потрібні. А треба було лише сказати: "Вибач" і "Дякую". Пам'ятайте: "Брехнею світ перейдеш, але назад не повернешся".

Друже, хочу тобі сказати, що час іде і все змінюється. Дякую тобі за розмову і хоча є сотні "але" і "чому", однак, ти завжди вмієш налаштувати на позитив.

І на завершення:

"Нам ще рано писати книжки, бо наша історія має закінчитись добре."

Gennady Korban, 14 травня 2016 р.Б., Дніпро

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги