СпортLady

Дістали!

3.2т

На фоні новорічного "олів’є" та інших "високодуховних харчів" та у зв’язку з частими спробами насадити свою "фахову думку" іншим.

Далі читаємо уважно:

Експерт (від лат. expertus — досвідчений) (рос. эксперт, англ. expert, нім. Experte m, Sachverständiger m, Gutacher m) — фахівець, який здійснює експертизу.

Експертиза (від лат. expertus — досвідчений, знавець) — розгляд, дослідження експертом-фахівцем якихось справ, питань, що потребують спеціальних знань. У найбільш загальному вигляді експертиза — це спосіб аналізу причинно-наслідкових зв'язків не тільки стосовно того, що вже відбулося, але й того, що очікується, має або може відбутися; це спосіб пізнання певної реальності у тих випадках, коли ця реальність не піддається прямому вимірюванню, обрахуванню і взагалі якому завгодно "об'єктивному дослідженню".

Проведення експертиз в Україні регламентується Законом "Про наукову і науково-технічну експертизу", положенням "Про організацію та проведення наукової та науково-технічної експертизи", Законом про судову експертизу, іншими нормативно-правовими актами. Класифікація експертиз має велике наукове та практичне значення. Для практики вона забезпечує правильний вибір спеціальних знань, які слід використати при отриманні інформації з будь-якого джерела, дає змогу визначити напрям методичного й організаційного забезпечення експертиз.

Основні показники екпертного потенціалу:

- Високий рівень інтелекту;

- Значний досвід роботи;

- Визнання колег;

- Активна наукова діяльність;

- Існування публікацій у престижних виданнях;

- Престижна освіта;

- Високий особистий статус.

Сукупність вищеперерахованого. Винятково! Всі інші НЕ ЕКСПЕРТИ!!! Так говорить Вікіпедія!

"Експерт - висококваліфікований спеціаліст, який має вищу освіту, відповідну кваліфікацію і професійні знання з питань, що досліджуються, виконує службові обов'язки, пов'язані з провадженням діяльності у відповідній галузі безпосередньо проводить експертизу та несе персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, обґрунтованість висновків відповідно до завдання на проведення експертизи." - А так говорить наука!

У нас в країні поняття ЕКСПЕРТ останнім часом нівелюється. З’явилися навіть цілі "об’єднання експертів" чи "експертні організації". Особливо з представників громадськості. Особливо там, де можна рвонути пару копійок грантових коштів здійснюючи всілякі експертизи, які потім "неодмінно" треба комусь кудись враховувати. Державним органам, міністерствам і відомствам зокрема.

Д І С Т А Л И ! ! !

П.С. Я не експерт, ніколи ним не був. Перестаньте мене так титрувати і обзивати.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги