Увага! РФ розпочала третій етап масштабної інформаційної кампанії

4.1т

Російська Федерація розпочала третій етап масштабної інформаційної кампанії, метою якою є повалення президентської вертикалі влади використовуючи українські засоби масової інформації, політиків-лобістів інтересів Кремля ("Батьківщина", ПР, КПУ, екс-силовики, окреме командування добровольчих батальйонів). Оприлюднивши стратегічні інформації в прямих ефірах в політичних ток-шоу спікери та ведучи мають нести кримінальну та адміністративну відповідальність.

Зокрема, сьогоднішній ефір Шевеліса Михайловича Шустериса (Савіка Шустера) продемонстрував кризовий стан у відносинах та комунікаціях між оборонними структурами провокуючи широкий суспільний резонанс, в результаті чого може відбутися масове дезертирство в лавах територіальних оборон та добровольчих батальйонів.

Я не є військовим експертом, але адекватно сприймаю той факт, що згаданий ефір одна з запланованих інформаційних операцій зовнішнього ворога та його внутрішніх резидентів. Сили реваншу за буквальних три дня переломили хід антитерористичної кампанії та інформаційної політики. Синхроні заяви представників партій Тимошенко та Януковича і окремих відставних військових вносять розбрід та дестабілізацію в лави не тільки напівнеконтрольовані добровольчі батальйони, але й в основу оборони - Українських регулярних Військ, Армії. Для уникнення катастрофічних наслідків та глобальної поразки у війні, на мій погляд, всі без виключення збройні формування мають бути переведені під управління Генерального Штабу та Міністерства Оборони. Президент, на основі гарантованих йому Конституційних повноважень, на моє переконання, має видати наказ про заборону оприлюднення будь-якої інформації в рамках оборони без попереднього узгодження з Генштабом та головним командуванням.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости