Росія всіх лякає своїм однояйцевим термоядерним "вєлічієм"

8.3т

Росія НЕ розуміє, що зараз у світі близько 10 держав володіють термоядерною бойовою зброєю серійного виготовлення, з відповідними елементами доставки (США, РФ, Китай, Франція, Британія, Індія, Пакистан, Ізраїль, КНДР….).

Натомість, ще близько 35-40 держав мають всі необхідні умови для її виготовлення (науковий, технологічний, фінансовий, політичний), постановки на бойове чергування, наявність носіїв доставки і достатньо кваліфікований рівень її надійного обслуговування. ПАР - володіла ядерним арсеналом в 6 одиниць з засобами доставки власного виробництва, але добровільно віднього відмовилася і знищила на початку 90-х років.

Наприклад: Японія, Канада, Мексика, Бразилія, Аргентина, Чилі, Австралія, ПАР, Нігерія, Іран, Саудівська Аравія, Філіпіни, Тайвань, Сингапур, Україна, Італія, ФРН, Швейцарія, Швеція, Австрія, Норвегія, Фінляндія, Данія, Бельгія, Нідерланди, Чехія, Румунія, Болгарія, Турція, Єгипет, Лівія, Алжир, Південна Корея, Казахстан, Іспанія …… та ін...

Але, вони цього тимчасово(!) НЕ роблять з поваги до міжнародних зобов"язань і своєї внутрішньої відповідальності перед світовою цивілізацією!

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости