УкрРус

Безвізовий режим. Коли ЄС набридне нас терпіти

Сьогодні має відбутися голосування за пакет законів, необхідних для безвізового режиму з ЄС, але з антикорупційними законопроектами вже виникають труднощі. Що означає те, що деякі парламентарі і, більше того, деякі фракції не хочуть реально боротися з корупцією? Це означає, що їх цілком влаштовує нинішня система, і змінювати її вони не хочуть, пише Володимир Огризко для "Нового времени".

Тому я не думаю, що вони змінять свою позицію. Інше, прозоре оточення їх просто не влаштовує. Вони були такими, такими і залишаться.

На превеликий жаль, в урядовій проєвропейській коаліції таких людей чимало. Тому питання в тому, чи знайдеться в проєвропейській коаліції більшість, достатню для того, щоб поставити своїх же колег на місце.

Якщо ні, то у мене складається враження, що Європейський союз довго чекати не буде. З його боку вже стільки було сказано і зроблено, що наше зволікання та бездіяльність вже переходять не тільки дипломатичні, але також всі етичні норми і межі.

Зрештою, це ж не європейці просять безвізового статусу з Україною. Це потрібно нашим людям. Однієї чудової миті європейці скажуть: "Ну що ж, якщо вам безвізовий режим не потрібний, якщо ви хочете, щоб ваші громадяни продовжували стояти в чергах, платити досить великі гроші за оформлення віз – це ваш вибір".

Але питання в тому, чи погодяться з таким підходом українські громадяни і чи продовжуватимуть вони терпіти депутатів, що прагнуть законсервувати систему, проти якої на словах виступають.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги