, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Безвізовий режим. Коли ЄС набридне нас терпіти

Сьогодні має відбутися голосування за пакет законів, необхідних для безвізового режиму з ЄС, але з антикорупційними законопроектами вже виникають труднощі. Що означає те, що деякі парламентарі і, більше того, деякі фракції не хочуть реально боротися з корупцією? Це означає, що їх цілком влаштовує нинішня система, і змінювати її вони не хочуть, пише Володимир Огризко для "Нового времени".

Тому я не думаю, що вони змінять свою позицію. Інше, прозоре оточення їх просто не влаштовує. Вони були такими, такими і залишаться.

На превеликий жаль, в урядовій проєвропейській коаліції таких людей чимало. Тому питання в тому, чи знайдеться в проєвропейській коаліції більшість, достатню для того, щоб поставити своїх же колег на місце.

Якщо ні, то у мене складається враження, що Європейський союз довго чекати не буде. З його боку вже стільки було сказано і зроблено, що наше зволікання та бездіяльність вже переходять не тільки дипломатичні, але також всі етичні норми і межі.

Зрештою, це ж не європейці просять безвізового статусу з Україною. Це потрібно нашим людям. Однієї чудової миті європейці скажуть: "Ну що ж, якщо вам безвізовий режим не потрібний, якщо ви хочете, щоб ваші громадяни продовжували стояти в чергах, платити досить великі гроші за оформлення віз – це ваш вибір".

Але питання в тому, чи погодяться з таким підходом українські громадяни і чи продовжуватимуть вони терпіти депутатів, що прагнуть законсервувати систему, проти якої на словах виступають.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги