Про солдатських мам

3.2т

Ало, мам, ми йдем на полонину. На кілька днів. Там не буде зв'язку. Ало, все нормально, мам. Як буде покриття - подзвоню.

- Дімка, тримай палатку! Зараз її здує! - верещу я.

У посадці засів ворожий снайпер. Тільки б не стрельнув зараз, думаю я. Бо наші відкриють такий вогонь - не тільки у телефоні, три села почують. Полонина, ага.

Цей пост присвячується нашим мамам - тим, які знають, де ми, і тим, які не знають. Моя, наприклад, думає, що я просто живу на базі у глибокому тилу.

Якщо вірити інформації, що доходить до мам мобілізованих, уся українська армія не воює. Хлопці охороняють пости і військові бази на мирній Дніпропетровщині чи Харківщині. Працюють кухарями чи електриками у тилових частинах. І жодного бойового виїзду.

Мами добровольців вважають, що їх діти в Карпатах або на морі. А що робити?

Бувають і винятки. Мені третій день поспіль телефонує мама нашого бійця, який зараз там, на дуже важкому виїзді. Каже, що сина звати Саша... А ми ж знаємо один одного лише за позивними.

Заспокоюю, кажу, що сина її не знаю, але ні вбитих, ні поранених у на поки нема. (Сьогодні одного таки поранило, але він західняк, а мама та, судячи з мови, східнячка).

А от батьки, татусі - інша річ. Батько - то скеля. Він дуже часто знає таємницю сина і тримає її, як партизан. Яке це треба мати вміння володіти собою - я навіть не уявляю.

А іноді батьки воюють поруч із синами. У нас сьогодні неподалік від поста був дуже тяжкий бій. Вбито 19-літнього армійця і поранено чотирьох. Один важкопоранений - боєць Правого сектора. Був в бою разом із батьком. Куля пройшла навиліт, задівши важливі органи. Життя хлопця залежало від того, як швидко він потрапить до лікарні. Найкоротший шлях був через ворожі позиції. Батько стрибнув за кермо автівки і 5 кілометрів гнав її під суцільним обстрілом. Хлопця врятували.

Повернувшись до нас, батько пішов до командира і вимагав вигнати із загону хлопців, які якось негарно обійшлися з трупом "сепаратиста". "Треба завжди залишатися людьми".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости