Допоможіть Марічці почути світ

37

Марія Шевчук із Волині - перша і єдина дитина у сім'ї. Їй дуже не терпілося з'явитися на світ. Дівчинка з тих малят, яких називають "нетерплячками", адже Марічка народилася дуже рано - на 26 тижні вагітності, із вагою 900 грам та 31 см зросту.

Перші 6 місяців ми провели в неонатальному центрі, три з яких Марія перебувала в реанімації у важкому стані. Проте, не дивлячись на страшні прогнози і жахливі діагнози лікарів, дитина виросла і зараз добре розвивається, якби не одне але... Через вплив антибіотиків Марія втратила слух.

Діагноз – сенсоневральна глухота. Ми одягнули слухові апарати в надії на те, що вона в них буде чути, але чуда не сталося. Відсутність слуху впливає на мовленнєвий розвиток. Марія не чує і не говорить.

Ми розуміємо, що це не смертельний діагноз. Але не можемо сидіти склавши руки, бо звикли боротися. Спочатку ми боролися за життя, потім поступово побороли з десяток діагнозів, тому не можемо здатися зараз, за крок до нашої мрії – подарувати доньці прекрасний світ звуків і дати можливість жити повноцінним життям.У клініці Мединкус (Польща) проводять кохлеарну імплантацію.

Сума операції 29 500 євро.

На жаль, ми не можемо самостійно зібрати таку суму. Час на збори коштів також обмежений. Чим раніше ми зробимо операцію, тим ефективнішою вона буде. Марії зараз 1 рік і 9 місяців. Ми не хочемо втратити дорогоцінний час.Тому просимо фінансової допомоги (у будь-якому розмірі) небайдужих людей.Ми віримо, що наша донька виборола свій шанс на життя не випадково.

Буду вдячна за будь яку допомогу!

Телефон +38 093 653 88 18

Реквізити для переказів:

Рахунок для переказу коштів у Приватбанку

5168 7572 4347 8924 Шевчук Тетяна Олексіївна

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги