newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Братья Капрановы
Братья Капрановы
Писатели, издатели, публицисты

Блог | Сага про 36 450 гривен, або Панове депутати ВР, вітаємо, ви й**нулись!

Сага про 36 450 гривен, або Панове депутати ВР, вітаємо, ви й**нулись!

Відтепер нас, підприємців, тобто тих, хто дає людям роботу і платить заробітну платню будуть штрафувати за допуск до роботи без контракту. Але найцікавіше, що нас штрафуватимуть і за те, що людина, яка оформлена на пів ставки, працює довше! Штрафувати на 30 мінімальних зарплат за кожного. На сьогодні це 36 450 грн.

Тобто хтось отримає право сидіти і рахувати, хто і скільки на підприємстві працює. На кшталт нормувальників у таборах. І хто ж це буде? Державна інспекція з питань праці? Мало нам пожежників, санстанцій, благоустроїв, екологів, захитсу прав інвалідів та споживачів. Тепер відчуємо справжнє полегшення умов ведення бізнесу.

А може ви просто вирішили заохотити стукачів? Щоб кожен міг шантажувати підприємця, що напише скаргу і поставить на бабки?

Видео дня

УВАГА! Не кожен працівник, а просто кожен, хто проходить мимо може тепер написати, що працював, а його не оформили. Далі прийде повідомлення про штраф, і підприємець забігається відмазуватися по судах.

Азаров до такого не додумався. Треба було лити кров на майданах, аби обрати депутатів, які проголосують за це.

У нас є дві гіпотези. Або ви розумієте, за що проголосували, свідомо хочете знищити українську економіку і згодні героїчно загинути від рук тих, хто цю економіку щодня будує.

Або ви не розумієте, за що проголосували, а це означає, що ви - просто довбо*оби.

Останнє більше схоже на правду, але не змінює на краще ваших перспектив.

До речі, ми працювали у міжвідомчій комісії при віце-прем'єрі. Без трудового контракту. Треба спробувати поставити на бабки Кабмін.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...